Show Seleny Gomez „Selena + Chef“ má prekvapivé spojenie s „Hannah Montana“

 Selena Gomez ‘Selena + šéfkuchár’ Relácia má prekvapivé spojenie s ‘Hannah Montanou’

Show Seleny Gomez „Selena + Chef“ má prekvapivé spojenie s „Hannah Montana“

Shutterstock/HBO

Selena Gomez je nový HBO Max kuchárska šou, Selena + šéfkuchár , je to najlepšie z oboch svetov vďaka prekvapivému spojeniu s Hannah Montana .

Štvrtá sezóna Selena + šéfkuchár odohráva sa na veľmi zvláštnom mieste: v bývalom domove Miley Stewart/Hannah Montana, mladej popovej hviezdy Disney Channel predstavenie s rovnakým názvom.

Kým Gomez nakrúcal prvé tri sezóny Selena + šéfkuchár v jej vlastnom dome sa 4. séria natáčala v ikonickej usadlosti Malibu Miley Cyrus Ikonická postava Disney Channel.

Miesto ponúka Gomezovi akýsi návrat domov. Predtým sa objavila v troch epizódach Hannah Montana v roku 2007 ako nemesis popovej hviezdy Hannah, Mikayla Skeech.

Hannah Montana pôvodne sa vysielal v rokoch 2006 až 2011.

Dom sa môže zdať povedomý aj vďaka jeho vzhľadu v inej relácii HBO. Honosný príbytok patrí Reese Witherspoon 's charakter Madeline on Veľké malé klamstvá .

Zapnuté Selena + šéfkuchár , Gomez sa učí rôzne tipy a triky o varení od niektorých z najuznávanejších a najznámejších šéfkuchárov na svete. Počas svojho času na show si každý šéfkuchár nájde čas na zdôraznenie konkrétnej charity.

Podľa správ vyzbierala šou 26 neziskových organizácií viac ako 400 000 USD.

Hostia 4. sezóny zahŕňajú Kristen Kish, Rachael Ray, Paola Velez, Priya Krishna a DeVonn Francis. Nová sezóna má premiéru na HBO Max 18. augusta.