Tetovanie Shawna Mendesa: Sprievodca jeho atramentom a ich významom

Aktualizácia tetovania Shawna Mendesa

Shutterstock

Vy to možno neviete, ale Shawn Mendes pomaly si tetoval po celom tele. V priebehu rokov spevák zostavil zbierku viac ako 10 návrhov permanentných atramentov a každý z nich má za sebou super silný význam.

Tetovač Kane Navasard v priebehu rokov zdieľala obrázky návrhov spevákovho atramentu na sociálnych médiách. V októbri 2020 umelec zverejnil obrázok Shawnovho tat a fanúšikovia boli presvedčení, že slová malá slnečnica napustené farbami na hrudníku sú poctou Camila Cabello pretože sú to jej obľúbené kvety, ako sa ukázalo v a Príspevok na twitteri z roku 2015.Pre jeho malú slnečnicu. Kane k mužovi @Shawnmendes označil svoj príspevok.Shawn tiež pridal ďalšie dva v máji 2021, jeden čítal Good Boy a druhý čítal Fe. V tom čase zdieľal obrázky zo svojho tetovania a Camila komentovala sériu emodži pre mačky príspevok na Instagrame .

V roku 2016 debutoval spevák In My Blood vo svojom prvom tetovaní počas svojho vystúpenia na Show Ellen DeGeneres . Je to gitara ... Tento nápad som mal rok predtým, ako som si dal vytetovať, ale je to niečo ako les tu a odráža sa to na vode, zvukovej vlne spájajúcej mesto - Toronto, vysvetlil. V skutočnosti zvukovou vlnou sú moji rodičia a moja sestra, ktorí hovoria: „Milujem ťa.“ Je to teda spojenie medzi domovom, prácou a rodinou ... je to skvelé.

Nie je to jediné tetovanie zamerané na rodinu, ktoré si Shawn za tie roky nechal urobiť, dokonca sa mnohokrát venoval svojej mladšej sestre, Aaliyah Mendes . Aké je to sladké ?! Čo však znamenajú jeho ďalšie tetovania a majú za sebou nejaké špeciálne príbehy? Nebojte sa, ľudia, pretože vás máme k dispozícii. Pokračovali sme a urobili sme z vás kompletného sprievodcu ďalšími návrhmi atramentov kanadských miláčikov, aby ste mohli sledovať jeho rastúcu zbierku. A pochopte - niektoré z nich skutočne nakreslili fanúšikovia! Tak cool, však? Dokonca jeden dostal aj s Camilou.

Prejdite sa v našej galérii a pozrite sa na všetky Shawnove tetovania a inšpiráciu, ktorá sa za nimi skrýva.

1 z 13

Tetovanie Shawna Mendesa

S láskavým dovolením Kane Navasard/Instagram

„Fe“ na ramene

Shawn dostal tento dizajn atramentu v máji 2021.

2 z 13

Tetovanie Shawna Mendesa

S láskavým dovolením Kane Navasard/Instagram

„Dobrý chlapec“ na ruke

Aj keď to Shawn ešte musí potvrdiť, niektorí nasledovníci si myslia, že to môže byť pocta venovaná jeho psovi, Tarzan .

obsadenie z 13 dôvodov prečo

3 z 13

Tetovanie Shawna Mendesa

S láskavým dovolením Kane Navasard/Instagram

„Malá slnečnica“ na hrudi

Fanúšikovia sú presvedčení, že je to pocta Camile.

4 z 13

Aktualizácia tetovania Shawna Mendesa

MEGA

„Čudo“ na jeho ruke

Fanúšikovia to vtedy nevedeli, ale v auguste 2020 skutočne odhalil názov svojho úplne nového albumu Čuduj sa s jeho najnovším tetovaním. Keď ho videli, ako vstupuje do rovnakého štúdia ako Justin Bieber “niekoľko fanúšikov s orlím zrakom zbadalo nový atrament, ktorý znie čudne.

5 z 13

Aktualizácia tetovania Shawna Mendesa

S láskavým dovolením Kane Navasard / Instagram

„Aaliyah Maria“ na hrudi

Toto tetovanie, ktoré hudobník odhalené v júli 2020 , je venovaný svojej sestre.

6 z 13

Shawn Mendes Tetovanie

S láskavým dovolením Kane Navasard/Instagram

Písmeno A za uchom

Ukázalo sa, že to nebolo prvé tetovanie, ktoré dostal za svoju malú sestru! Spevák dostal za ucho vpísané písmeno A, ako poctu 16-ročnému mladíkovi v novembri 2019. K body artu pridal svoju priateľku, ktorá si na prst vytetovala príslovie, že je to záhada.

7 z 13

Shawn Mendes tetovanie 01

Twitter

Motýľ na ruke.

Crooner In My Blood si pridal zložité tetovanie motýľa na ľavé predlaktie v auguste 2019. A príbeh za ním je vážne dojímavý. Ukázalo sa, že Shawn získal inšpiráciu pre nové body art od fanúšika na Twitteri! Super talentovaný podporovateľ nafotil jednu z jej kresieb na jeho fotografiu, a keď to Shawnovi padlo do oka, jednoducho si to musel ísť nechať vytetovať na svoje telo naozaj! Poslal fanúšikovi správu a požiadal ju, aby mu poslala fotografiu kresby.

A ďalšia vec, ktorú sme vedeli, bola natrvalo natretá na jeho tele.

8 z 13

Shawn Mendes tetovanie 01

Instagram

Slon na prste.

Shawn má na svojom prste napusteného malého slona. A pochopte to, chlapci - jeho mama má to isté!

Snažil som sa na chvíľu presvedčiť [moju matku], aby si dala tetovať, a to je jediná vec, ktorú by urobila, pretože je posadnutá slonmi - a sú to skutočne skvelé zvieratá, ak si o nich prečítate, on povedal GQ . Takže áno, bol som dosť napumpovaný, aby som to mal.

Awww, aké je to sladké ?!

prečo dolanské dvojičky nejedia mliečne výrobky

9 z 13

Shawn Mendes tetovanie 01

Instagram

Gitara na ruke.

Shawnov prvý atramentový dizajn bol gitara na jeho predlaktí. Nie je to však stará gitara. Hudobný nástroj obsahuje obrázky stromov, jazera a panorámy Toronta - práve tam spevák vyrastal. Najzvláštnejším aspektom tohto konkrétneho dizajnu však je, že základňu tvoria zvukové vlny zo zvukového klipu jeho rodičov, ktorý hovorí: Milujem ťa. TIEŽ. MILÉ.

Bolo to niečo, o čom som premýšľal viac ako rok, než som to dostal - pretože som sa naozaj chcel uistiť, že moje prvé tetovanie je niečo, s čím budem navždy šťastný. Bolo to skutočne vzrušujúce dostať to, pretože, pretože som o tom premýšľal tak dlho, povedal v rozhovore .

10 z 13

Shawn Mendes tetovanie 03

Instagram

Žiarovka na jeho ramene.

Miláčik má na ramene vytetovanú veľkú žiarovku a význam, ktorý má za sebou, je vážne dojemný. Samotná žiarovka je pre neho symbolická Osvetlite prehliadku , a kvety vo vnútri sú údajne pre jeho matku, pretože sú jej obľúbené.

Dostal som to, keď som bol v Osle na turné. Naozaj som chcel, aby si niečo pamätalo na toto obdobie môjho života. Je to žiarovka, ktorá má vo svojom vnútri korene a farebný kvet povedal dizajnu atramentu.

11 z 13

shawn-mendes-vtáčie-tetovanie

Vták na ruke.

Plachetníci si tradične dávali tetovanie vrabca, než sa vydali na dlhú cestu. A pretože Shawn trávi veľa času na turné po svete, je vhodné, že dostal jeden atrament na pravú ruku!

12 z 13

Tetovanie Shawna Mendesa

Instagram

„8“ na jeho prste.

Je ťažké to zistiť, ale na vnútornej strane Shawnovho prostredníka je vytetované malé číslo 8. 8 je jeho šťastné číslo a predstavuje jeho narodeniny, teda 8. augusta 1998!

13 z 13

Shawn Mendes tetovanie 01

Instagram

Meditujúci muž na zápästí.

Shawn toto malé tetovanie odhalil vo svojom videoklipe Lost In Japan. Je to malý muž, ktorý medituje na vnútornej strane zápästia. Hovorí sa, že spevák kedysi používal meditáciu vyrovnať sa s jeho problémami s úzkosťou .