Nová éra Shawna Mendesa je konečne tu: Všetko, čo je potrebné vedieť o „divu“

Shawn Mendes pozýva fanúšikov, aby sa objavili v jeho ďalšom hudobnom videu - tu

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Je späť a lepší ako kedykoľvek predtým! Shawn Mendes 30. septembra oznámil svoju úplne novú éru hudby a fanúšikovia sa striasajú! Do vydania albumu hudobník oznámil jeho Wonder Residency virtuálna prehliadka , kde plánuje vytvoriť rôzne miesta na záchranu nezávislých miest postihnutých pandémiou koronavírusu. S ním dokonca oslávi vydanie albumu Wonder: The Experience 6. decembra bezplatná koncertná udalosť pre fanúšikov.

Spolu s albumom dostal aj dokumentárny film s názvom V úžase vďaka Netflixu. Film padol 23. novembra, len niekoľko dní pred vydaním jeho albumu, a poskytol fanúšikom intímny pohľad na Mendesov život a cestu, nakrútených v posledných rokoch, podľa Rozmanitosť .Táto správa prichádza len niekoľko týždňov potom, čo Shawn upustil od titulnej piesne svojho nového albumu Wonder (ktorú spoluautoroval) spolu s dosť zasneným videoklipom. Zaujíma ma, aké to je byť tebou milovaný? pýta sa po celej trati a pritom predvádza surové emócie vizuál piesne . Čo sa týka toho, prečo napísal túto konkrétnu pieseň, Shawn povedal divákom v V Čuduj sa čo pre neho znamená titulná skladba.

Náročnosť turné v mnohých ohľadoch vo mne vyvolala potrebu obrátiť veci a byť pozitívnejšími, viete? povedal. A píšem o úzkosti viac ako o spoločníkovi, s ktorým musím žiť, a menej o nepriateľovi, ktorému sa snažím odolávať.

Kedy teda album príde a čo môžu fanúšikovia očakávať? Podľa samotného speváka úplne iný zvuk!

Myslím si, že som sa vyvinul hlavne ako človek a to sa trochu odráža v hudbe, povedal Shawn Radio.com v rozhovore z 1. októbra. Myslím si, že jedna vec, ktorá sa mi za posledných šesť mesiacov skutočne stala, je tento skutočný okamih premýšľania a pohľadu na svoj vlastný život, ale zároveň sa mi páči schopnosť pozerať sa na svet a nie byť veľmi zaneprázdnený svojou kariérou, svojou prácou a svojim životom, ale dokážem sa trochu rozhliadnuť a vidieť veci oveľa jasnejšie na prvýkrát.

Tiež povedal Kapitálové raňajky s Romanom Kempom o čom bude celý album jeho vzťah s Camila Cabello !

V našej galérii nájdete všetko, čo vieme o novej ére Shawna Mendesa, Čuduj sa .

carly rae jepsen pixie strih

1 zo 7

shawn mendes priateľky vzťahy

David Fisher/Shutterstock

Kedy vyjde „Wonder“?

V klipe, ktorý zdieľal na Twitteri, Shawn zvýraznil dátum 4. december. rukou písanou poznámkou “, zdieľané aj na Twitteri, Shawn potvrdil, že vtedy album oficiálne skončí.

2 zo 7

Vydal Shawn nejaké piesne z piesne „Wonder“?

2. októbra vynechal titulnú skladbu albumu Wonder.

Pravdou je, že ste naposledy počuli pieseň z podobného albumu ako pred niekoľkými rokmi. Takže je veľký rozdiel, vieš, veľa sa toho stalo a veľa sa zmenilo. A, ale áno, úprimne povedané, chlapci, z tej piesne mám veľkú radosť, pretože som ju teraz asi 300 -krát počul z mixov, z hľadiska produkcie a podobne, povedal pri rozhovore s SiriusXM o singli. A stále počúvam a hovorím si, sakra, že to znie dobre. A nemyslím to tak, že by som bol namyslený. Myslím tým viac, ako keby som to bol, typ piesne, ktorú som naozaj chcel urobiť. A toto je typ piesne, ktorú chcem. Chcem počuť. A viete, dúfam, že sa vám to páči, ak nie, stále vás milujem. A chcem sa túlať.

shia labeouf a megan fox

3 zo 7

shawn mendes priateľky vzťahy

Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

Aké piesne budú v „Wonder“?

Aj keď Shawn nepotvrdil, že sa jedná o zoznam skladieb albumu, zdieľal zoznam online.

Úvod
Čuduj sa
Nemôžem z teba spustiť oči
Stratený v Japonsku
Nervózny
Nikdy nebuď sám
Pozrite sa hore na hviezdy
Stratení
Prečo
Vždy som bol tebou
Monštrum (so špeciálnym hosťom)
Vyššie
Obrázok mesiaca

Ukážka niektorých piesní bola v jeho novom dokumente V Čudu .

4 zo 7

twilight breaking dawn časť 2 Jacob a Renesmee
Fotografie ročenky celebrít

Shutterstock

Bude nejaká spolupráca na „Wonder“?

Po prezretí nastaveného zoznamu je na albume určite jedna spolupráca.

Shawna videli v tom istom štúdiu s Miley Cyrus a Justin Bieber v auguste. Shawn, Justin a jeho manželka, Hailey Baldwin , bolo vidieť vstupovať Andrew Watt Domáce nahrávacie štúdio v Los Angeles na fotografiách, ktoré získal Len Jared Jr. v tom čase. Fotky prišli niekoľko dní potom, čo Miley videli aj v štúdiu. Nie je jasné, na čom pracovali, ale niektorí fanúšikovia špekulovali, že by sa mohla stať pieseň!

Pri chatovaní s Justinom škádlil pieseň Kapitálové raňajky s Romanom Kempom 6. októbra.

To sa mi snažíš potvrdiť, že mám spoluprácu s Justinom Bieberom? Spýtal sa Shawn. Ak by som jedného odmietol, bolo by to šialené vzhľadom na to, že je jedným z mojich obľúbených umelcov od mojich deviatich rokov. Nedá sa potvrdiť ani vyvrátiť.

16. novembra Shawn potvrdil, že spolu s Justinom Bieberom vydajú pieseň s názvom Monster.

5 zo 7

Spolupracoval Shawn s Justinom Bieberom na novej piesni?

20. novembra, dva týždne pred vydaním jeho albumu, Shawn zahodil pieseň Monster s Justinom Bieberom.

Ide o to, ako spoločnosť môže postaviť celebrity na piedestál a sledovať, ako padajú, a zdá sa, že ide o zábavu. A je to ťažké, povedal Shawn o piesni počas rozhovoru s Zane Lowe na Apple Music . A jeho srdce do toho hlboko zapadlo. A on a ja, dokonca aj včera, sme boli hodinu pri telefóne a mali sme najhlbší rozhovor, myslím, o veľa. A bolo to naozaj príjemné, pretože to bol pre mňa moment v plnom kruhu, tento chlap, ktorý bol dôvodom, prečo som začal spievať.

jojo s mašličkou

6 zo 7

Víťazi cien Coolshippodcast Icon Awards

Andrew H. Walker/Shutterstock

Čo povedal Shawn o filme „Wonder“?

Shawn o albume otvoril ručne napísaný list fanúšikom.

Všetci ste mi veľmi chýbali! Viem, že to bol pre všetkých skutočne strašidelný rok, a preto vám všetkým posielam vedrá lásky x, povedal. Napísal som album. Vola sa to Čuduj sa . Naozaj mám pocit, že časť zo mňa bola zapísaná na papier a zaznamenaná do piesne. Snažil som sa byť taký skutočný a úprimný, ako som kedy bol.

Shawn pokračoval, Je to svet a cesta a sen a album, ktorý som chcel urobiť už naozaj dlho. Úplne to milujem Ďakujem, že ste po toľké roky po mojom boku. Všetkých vás veľmi milujem.

Camila Camila Cabello tiež poslal srdečnú správu na Instagram potom, čo oznámil túto novú éru.

Svet mohol vždy, ale najmä teraz, používať kúzlo, krásu a zázrak. @shawnmendes, aký nádherný dar svetu, napísala 30. septembra. Tento album vytvoril s každým kúskom duše, ducha a podstaty s najčistejšími úmyslami. Moja láska, som tak hrdý na osobu, ktorou si, a som tak nadšený, že ľudia môžu vidieť a počuť tvoje srdce.

7 zo 7

Víťazi cien Coolshippodcast Icon Awards

Matt Baron/Shutterstock

Myslím si, že som sa vyvinul hlavne ako človek a to sa v hudbe trochu odráža, povedal Radio.com 1. októbra si myslím, že jedna vec, ktorá sa mi za posledných šesť mesiacov skutočne prihodila, je tento skutočný okamih premýšľania a pohľadu na svoj vlastný život, ale zároveň sa mi páči schopnosť pozerať sa na svet a nebyť tak chytená. vo svojej kariére, zamestnaní a živote, ale dokážem sa trochu rozhliadnuť a vidieť veci oveľa jasnejšie na prvýkrát.

Shawn dodal, mám pocit, že Wonder v mnohých ohľadoch iba reflektuje svoj život a život všeobecne ... Nikdy predtým som to naozaj nerobil ... pravdepodobne preto, že som nemal mentálnu kapacitu a jasnosť, aby som dokonca dokázal odrážať, a tiež pravdepodobne preto, že som sa skutočne bál toho, čo by si ľudia pomysleli, keby som sa vo svojej hudbe začal odrážať.

Pre Camila dostávate veľa milostných piesní, spevák dráždil fanúšikov v komentári na YouTube a potom mal 1. októbra premiéru hudobného videa Wonder.