Auto Shawna Mendesa ukradli počas vlámania, zatiaľ čo on a Camila Cabello boli doma

Vitajte v dennej prestávke Coolshippodcast & Aposs! Tu & amp; rozpis dneška & aposs najhorúcejšie popkultúry a príbehy o životnom štýle, aké ste počuli na Coolshippodcast Nights vysielaných po celej krajine. Pozrite sa, kto bol dvojitým rande, Shawn Mendes a apo ukradli G-Wagena a ďalších nižšie.

Zlodeji sa vkradli a ukradli Shawn Mendes a ďalšie auto ... kým bol doma

Camila Cabello a Shawn Mendes boli doma v LA, keď do nich vnikli zlodeji a švihli kľúčmi od jedného z automobilov Shawn & aposs: Mercedesu G-Wagen. Zatknuté zatiaľ nie sú a LAPD stále vyšetruje trestný čin. (cez TMZ )Dáta dokazujú, že zlostný spánok škodí zdraviu

s kým momentálne chodí logan paul

Nová štúdia ukazuje, že emočné vypätie spánku môže viesť k depresiám, úzkostiam, srdcovým chorobám a gastrointestinálnym problémom. (cez StudyFinds )

Sharon Osbourne prijíma výplaty v hodnote niekoľkých miliónov dolárov od & apos Talk & apos

potom, čo sme sa zrazili s dátumom premiéry filmu nám

Sharon Osbourne odchádza Rozhovor po 11 rokoch od odhalenia „problémov rasizmu na pracovisku“. Zdroj tvrdí, že moderátorka talk show „odchádza s minimálnou výplatou od 5 do 10 miliónov dolárov a dokázala zvrátiť, že to bolo jej rozhodnutie opustiť šou.“ (cez Len Jared )

Princ William je zjavne najsexi holohlavý muž na svete

Spojené kráľovstvo. slnko vyhlásil princa Williama za „najsexi plešatého muža na svete“ podľa toho, koľkokrát bol online označený za „sexi“. William s 17,6 miliónmi vyhľadávaní sa ujíma vedenia, za ním nasledujú Mike Tyson a Jason Statham. (cez Slnko )

NY mama prekvapila viac ako 1 250 dolárov poplatkov za videohry od syna

selena gomez a nick jonas

Mama z Larchmontu v New Yorku bola šokovaná, keď otvorila bankový výpis a všimla si poplatky z populárnej videohry Roblox v hodnote 1 250 dolárov. Hovorí, že jej syn uskutočnil nákupy bez jej súhlasu pridaním odtlačku prsta na odomknutie iPadu a platby za doplnky. (cez Dobré ráno Amerika )

Kourtney Kardashian a Travis Barker sa stretávajú s Megan Fox a MGK

Kourtney Kardashian a Travis Barker absolvovali dvojité rande s Megan Fox a Machine Gun Kelly vo Vegas. Barker a MGK spolupracovali pri viacerých príležitostiach, takže bolo len otázkou času, kedy sa títo štyria spoja. Páry videli zmiešané bojové umenia na UFC 260 v Las Vegas. (cez Ľudia )