Seth Rogen sa zaoberá fámou, že Emma Watson vystrašila skupinu „Toto je koniec“

Skutočne Emma Watson zaútočila na set Toto je koniec ?

V piatok (26. Marca) stanovil Seth Rogen rekord v dlhotrvajúcej povesti, že Harry Potter kamenec zaútočil na scénu potom, čo odmietla natočiť konkrétnu scénu.

dievča stretáva svetové herecké mená

Rogen, ktorý spolurežíroval a bol spoluautorom apokalyptickej komédie, to potvrdil GQ ten Watson urobil odmietli natočiť určitú scénu, ale jej výjazd nebol zďaleka taký dramatický, ako sa v tom čase uvádzalo.Myslím tým, že sa na to nepozerám spätne a myslím si: ‚Ako sa to opovažuje?‘ Vieš? Myslím si, že niekedy, keď niečo čítate, ožíva sa to, zdá sa, nie tak, ako ste si mysleli, “vysvetlil Rogen. „Nebol to však nijaký hrozný koniec nášho vzťahu. Na druhý deň sa vrátila rozlúčiť. Pomohla pri propagácii filmu. Žiadne tvrdé pocity a nemohol som byť šťastnejší z toho, ako film nakoniec dopadol.

Watson v trháku z roku 2013 stvárnila prehnanú verziu seba. Aj keď sa herečka objavila v jednej časti filmu, zjavne sa mala objaviť v inej scéne, v ktorej sa predstavil kanibal Danny McBride a Channing Tatum ako kožený remienok na vodítku.

Naznačil Rogen GQ že pôvodná myšlienka v zákulisí bola oveľa vulgárnejšia ako krotiteľský strih, ktorý sa nakoniec ukázal v kine.

hlas Stana psa s blogom

Asi mala pravdu. Bolo to asi vtipnejšie, ako sme to nakoniec dopadli, “priznal k pocitom Watsona a apossa ohľadom scény.

Pre jeho nadchádzajúcu spomienku Ročenka , Rogen napísal o ďalších zákulisných tajomstvách z natáčania filmu Toto je koniec . Dokonca prezradil, ako dal Snoopa Dogga na miesto tým, že ho požiadal, aby rapoval na verši pre jednu zo skladieb uvedených vo soundtracku k filmu & aposs.

Sklonil hlavu a dlho premýšľal, “spomenul si. „Potom sa pozrel na jedného zo svojich chlapov, zúžil pohľad a povedal:„ Prineste motyky. “Šesť žien, ktoré boli veľmi oblečené ako striptérky, tancovalo okolo rappera dvadsať minút, zatiaľ čo na svoju celu napísal improvizovaný verš. telefón.