Selena Gomez strihuje (doslova) vo videu Steamy ‘Good For You’

Nastane čas, keď sa takmer každá popová princezná Disney nakoniec rozhodne zhodiť svoju kožu vyrobenú myšou a všetko obnažiť. A pre Selena Gomez , ten čas je teraz.

Aj keď najskôr koketovala so svojou sexualitou s dusným, východniarsky inšpirovaným Hviezdy tancujú hymna „Poďte a získajte to,“ „Good For You“ - hlavný singel z jej pripravovaného albumu s vydavateľstvom Interscope Records - vidí, ako sa speváčka dychtivo preháňala cestou cez nenápadné pozvanie do spálne a nechala jej šaty na podlahe neporiadok.

Sprievodný vizuál Sophie Mullerovej zameraný na sexuálny džem downtempo zistí, že ohromujúca mladá siréna sa zmyselne naťahuje, našpúľuje a tleje v rôznych prostrediach - dokonca sa vyzlečie nahá do dobre vyparenej sprchy a nasmeruje svoj idol, slečna Britney Spears , v tom, čo je pravdepodobne zatiaľ jej najprovokatívnejším momentom na obrazovke.nerobil som to cast

Ale počkajte - nie A $ AP Rocky ? Nie - aspoň zatiaľ nie.

Chcel som, aby video odzrkadľovalo pôvodnú zbavenú verziu & aposGood For You. & Apos Sophie Muller vytvorila nádherné a intímne vizuálne znázornenie piesne, “vysvetlila Selenita klip v tlačovej správe Interscope.

Dievča a aposs všetci teraz vyrástli, to & aposs určite.