Milostný život Seleny Gomez: Sprievodca po jej bývalých partneroch a rumorských vzťahoch

Selena Gomez po minulých priateľoch

Getty Images

Milovať najskôr seba! Selena Gomez odkedy vstúpila do očí verejnosti, otvorene hovorila o svojich minulých vzťahových skúsenostiach. V marci 2021 herečka v skutočnosti objasnila, že momentálne nie je s nikým v kontakte.

Potom, čo sa medzi ňou a ňou začali šíriť romantické zvesti Iba vraždy v budove Náklady Aaron Dominguez , Selena nastavila rekord na pravú mieru. Práve sme začali spolupracovať, povedala Los Angeles Times . Úprimne som si myslel: ‚Niet divu, že so mnou chlapi nechcú chodiť!‘ Myslím si, že ľudí to zaujíma len preto, že som mladý, a čím som starší, tým menej ich to bude zaujímať. Zatiaľ je to súčasť práce, ktorú nemám veľmi rád.Pri spätnom pohľade na svoje skúsenosti zo zoznamovacieho sveta Selena vysvetlila počas rozhovoru s Vogue Austrália že za tie roky mala pocit, že väčšina mojich skúseností vo vzťahoch je prekliata.

Bola som príliš mladá na to, aby som bola vystavená určitým veciam, keď som mala vzťahy, dodala herečka. Myslím, že som potreboval nájsť to, čo bolo pre mňa [vzácne], pretože som sa cítil tak menej ako v minulých vzťahoch a nikdy som sa necítil byť rovnocenný.

Možno je slobodná a pripravená sa miešať, ale Selena rozhodne žije svoj najlepší život. Počas rozhovoru s The Newsette v novembri 2020 Selena povedala: Moje najlepšie veci sa dejú teraz. A potom najväčšia vec v mojej hudbe bola „Lose You to Love Me.“ ... Pamätám si, že som mal chvíľu, kedy som tomu nemohol uveriť, pretože prvý a druhý deň boli reakcie šialené a pamätám si, že som sa usmial a Hovoril som si: „Preto to stojí za to. Všetky tie roky zmätku a zamilovanosti a všetky tieto veci ... a nakoniec to bola čistá tabuľka. ‘A nebolo to ani preto, že sa to všetkým páčilo; bolo to len uvedomenie si toho, prečo som prešiel všetkým, čím som prešiel.

Fanúšikovia sa najskôr začali zaujímať, či má v živote nového muža, potom, čo bola prichytená, ako s niekým úplne flirtuje, počas epizódy jej kuchárskej šou HBO Max, Selena + kuchár . Počas jedného segmentu série dostala herečka záhadný hovor FaceTime od neznámej osoby.

Hej, budem ti musieť zavolať späť, varím. V poriadku, bolo ju počuť, ako hovorí tajnej osobe na druhom konci telefónu. Potom, čo zavesila, sa bývalá hviezda Disney obrátila k fotoaparátu a povedala: Prepáčte! Roztomilý chlapec, smejúci sa a usmievajúci sa.

Speváčka Bad Liar nie je s nikým romanticky spätá od mája 2018, keď ona a Justin Bieber nazval to prestane. V júni 2019 dokonca vymazala zo svojho účtu na Instagrame poslednú stopu kronikára Love Yourself. Tiež bola prepojená so všetkými z Taylor Lautner do Niall Horan do Charlie Puth do Nick Jonas a vstúpil do vzťahov s niektorými z najväčších hviezd v Hollywoode! V našej galérii nájdete prehľad všetkých minulých vzťahov Seleny.

1 z 12

každý nick jonas chodil s priateľkami vzťahy

YouTube

Nick Jonas

Potom, čo sa Nick rozišiel Miley Cyrus v roku 2007 a predtým, ako sa dali opäť dohromady v roku 2009, Nick nadviazal krátky vzťah so Selenou! Jasné, dvojica sa najskôr rozohnila o klebetách, že sú predmetom, potom, čo sa špeciálne predstavila v hudobnom videu k piesni Burnin ‘Up od Jonas Brothers, a potom sa už prakticky nerozišli. V tom čase o vzťahu veľa nehovorili, ale potom, čo sa to skončilo, speváčka Bad Liar otvorila milostný trojuholník medzi ňou, Miley a Nickom.

[Ja a Miley] sme nikdy nebojovali. Obaja sme mali radi toho istého chlapa, keď nám bolo 16. Bolo to len a Hilary Duff - Lindsay lohan vec, ako: ‚Ach, môj Bože, máme radi toho istého chlapca!‘ ona povedal . Teraz sme vo svojom živote úplne usadení.

Teraz medzi ňou a Nickom rozhodne nie sú žiadne ťažké pocity! V rozhovore pre rok 2015 s Hlavné mesto FM , vysvetlil spevák, boli sme deti! Včera sme to vlastne dohnali a je naozaj zábavné, že to dokážeme. To bolo pre mňa niečo ako láska k šteňaťu. Bolo to veľmi milé. Je milý. Milujem ho určite.

A keď fotografia bývalých plameňov, ktoré si medzi sebou šepkajú pri udeľovaní cien Video Music Awards 2015, rozohnila internet do šialenstva, Selena rozliaty „V skutočnosti sme sa o tejto udalosti trochu bavili, pretože som ho tam nevidel a povedal som mu, že sa mi jeho vystúpenie páči. Potom som pozdravil Joe [Jonas] , tak sme sa rozprávali. Ale vyrastali sme spolu! Viete, je to krásne vidieť ľudí a hovoriť o živote. Myslím tým, videl som ho [niekoľkokrát], ale evidentne bola táto fotka šialená. Ale bolo skvelé, že som sa mohol zamyslieť nad svojim životom. Je to svojím spôsobom ako stredná škola. Milujem ich, sú úprimní.

2 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Taylor Lautner

Selena a Súmrak hviezda datovaný niekoľko mesiacov začiatkom roku 2009. Zblížili sa, keď obaja pracovali na filmoch v kanadskom Vancouveri. Taylor natáčala Nový mesiac , zatiaľ čo Selena pracovala na Ramona a Beezus . Vzťah sa bohužiaľ skončil potom, čo obaja urobili krokmi.

Je to skvelý chlap. Som však 100 percent slobodný a chvíľu to tak nechám, povedal spevák Časopis Seventeen v septembri 2009. Kristen Stewart] zostal v mojom hoteli. Navštevoval by ju, takže sme sa vo vestibule neustále stretávali - a nakoniec sme sa stretli. Išli sme na obed a večeru, ale ja som vedel, že on ide za ním paparazzi a ja za ním. Takže sme sa doslova chceli len povaľovať, ísť na bowling a podobne, a zašlo to, myslím, trochu ďaleko. Ľudia sa do nás trochu zbláznili. Ale bola to zábava. Išiel som do Vancouveru s tým, že sa budem venovať svojej práci, ale namiesto toho som sa s ním stretol a nakoniec to bolo najlepšie. Je taký milý. Taylor mi urobila veľkú radosť. Nevedela som, že môžem byť taká šťastná. Pravdepodobne to vidíte na obrázkoch! Tak sa usmievam.

Awww, aké je to roztomilé ?!

3 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Cameron quiseng

Špekulovalo sa, že Selena a Cameron spolu randili v roku 2010 spozorovaný v deň bowlingu . Cameron bol členom skupiny Allstar Weekend, ktorá sa pre toho prvého otvorila Čarodejníci z Waverly herečka na nej Selena Gomez a scéna: Live in Concert Tour . Je bohužiaľ stále nejasné, či spolu niekedy chodili alebo nie, alebo boli len dobrými priateľmi.

4 z 12

Selena Gomez

Getty Images

David Henrie

Fanúšikovia vedia, že David hral Selinho brata v šou Disney Channel Čarodejníci z Waverly . Ale v skutočnom živote títo dvaja mohli randiť! Existujú špekulácie, že herečka a jej costar vstúpili do vzťahu v roku 2010, potom, čo boli spozorovaní počas niekoľkých párnych dní. Nikto si bohužiaľ nie je stopercentne istý, čo medzi nimi bolo, ale určite by urobili super roztomilý pár! A pochopte to - zdá sa, že sú si stále dosť blízki. Selena sa zúčastnila svadby svojho bývalého costara v roku 2017 a dokonca dvoch išli spolu na dovolenku v roku 2018 .

5 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Zedd

Zedd a Selena spolu krátko randili v roku 2015, keď spoločne opustili svoju hitovú pieseň I want you to know. Potom, čo sa rozišli, sa veľa špekulovalo o tom, že vzťah bol falošný kvôli publicite, ale spevák tieto fámy zavrel.

Antona [Zedda] veľmi zbožňujem a určite som s ním mal niečo, čo bolo pekné, povedala Selena pre rozhlasovú show. Okrajové popoludnie .

Hudobný producent tiež otvoril svoj vzťah k Billboard Magazine .

Reportéri volali mojim rodičom. Ľudia hackovali telefóny mojich priateľov. Bol som naštvaný. [Hoci] akosi som vedel, do čoho sa dostávam, povedal. Je jednou z najdiskutovanejších osôb na svete, ale netušil som, ako veľmi to zmení môj život.

full house obsadenie 2015 vtedy a teraz

6 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Niall Horan

Začali sa šíriť zvesti o tom, že Selena a Niall chodia po tom, ako ich údajne videli bozkávať sa Jenna Board Oslava narodenín v decembri 2015.

Očitý svedok povedal, že Niall a Selena sa bozkávajú v strede klubu pred všetkými. Nás týždenne . Rozhodne vyzerali veľmi blízko a akoby boli spolu. Niall sa tam dostal najskôr so svojim telesným strážcom, potom potom, čo som vedel, som sa pozrel a bola tam Selena. Boli si veľmi blízki, rozprávali sa a šepkali. Odišli spolu, ona ho pri výstupe chytila ​​za ruku a držala sa jej.

Potom ich fanúšikovia prichytili na sérii romantických rande, vrátane večerných večerí a výletu k mólu Santa Monica. Spevák skupiny Bad Liar dokonca odletel do Londýna, aby podporil člena One Direction, keď vystúpil v X faktor finále o niekoľko týždňov neskôr! Ale pri rozhovore s Zábava dnes večer , Selena trvala na tom, že sú len priatelia.

Bože môj! Nie, odpovedala na otázku, či spolu chodia. Milujem ho, vždy som mal. Je úžasný

Začali sa šíriť fámy že začiatkom roku 2019 boli opäť položkou , keď fanúšik zbadal prítomných dvoch Lewis Capaldi Spoločný koncert v Los Angeles.

Ukážka @LewisCapaldi bola neuveriteľná. Ten chlap je hviezda f -king! (Tiež pokiaľ nemám halucinácie, Selegend a Niall sedeli pri stole vedľa mňa), divák napísal , posielanie internetu do šialenstva.

V októbri 2019 ich videli aj visieť, ale Niall rýchlo zahnal všetky klebety, že sú opäť spolu.

Máme rovnakú skupinu priateľov. Stretávame sa stále, on vysvetlil . Stáva sa, že bola zverejnená jedna fotografia. Sme dobrí priatelia.

Povedal to aj spevák Zábava dnes večer , Ľudia sú vrtkaví. Nie sú? Nevedia, či chcú, aby sme spolu chodili alebo chodili na pieseň. Myslím, že by to bolo skvelé. Očividne je to talentované dievča. A je to moja naozaj dobrá priateľka.

7 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Samuel Krost

Selena a Samuel, ktorí sú študentmi NYU, boli fotografovaní, ako sa držia za ruky a maznajú sa začiatkom roku 2016. Dokonca išli spolu na dovolenku do Kostariky! Aj keď nehovorili o vzťahu, keď boli spolu, Samuel to otvoril potom, čo sa rozišli.

Selena je skutočné dievča so skutočným srdcom a skutočnými pocitmi, napísal na Instagram v teraz zmazanom príspevku. Všetci povrchní, ktorí nie ste spokojní so svojim milostným životom, pochopte, že láska je skutočná. Napriek tomu, že sme sa vydali rôznymi cestami, aspoň viem, že láska existuje. Milujem ťa, Sel.

V októbri 2019 poslali internet do šialenstva, keď sa opäť stretli na večeru v New Yorku. Speváčka však špekulácie, že sú opäť spolu, vyriešila, keď sa pustila do svojich Instagram Stories a napísala, že s nikým nechodím. Som slobodný dva roky. Riadim sa Božím načasovaním, nie svojim.

8 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Orlando Bloom

Selena bola krátko prepojená s Piráti z Karibiku herec už v roku 2016. Fanúšikovia boli presvedčení, že spolu chodia potom fotografie, na ktorých sú útulné na ňu Revival Tour launch party hit the web. Na zaparených obrázkoch bolo vidieť, ako sa tieto dve hviezdy objímajú a maznajú na gauči v Las Vegas. Ale jeho priateľka, Katy Perry , rýchlo zahnal tieto fámy.

Namiesto toho, aby si dala energiu a očné buľvy hlúpemu sprisahaniu, zisti, aké je to skvelé, ona napísal na Twitteri spolu s videom o Orlandovej charitatívnej práci. Selene sa tweet páčil, takže si myslíme, že sa medzi ňou a Orlandom napokon nič nestalo!

9 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Charlie Puth

Po tom, ako v októbri 2016 spolupracovali na Charlieho piesni We Don’t Talk Anymore, sa začalo šíriť, že Charlie a Selena sú predmetom. Títo dvaja popreli, že by v tom čase spolu chodili, ale Charlie nakoniec potvrdil, že Billboard že on a speváčka Come and Get It mali skutočne úlet. Dokonca prezradil, že o nej napísal svoju pieseň Pozor!

Je to o konkrétnom momente v mojom živote, keď niekto veľmi blízky chcel pozornosť niekoho iného. Keď som to zistil a skončili sme to, možno som urobil aj nejaké tienisté veci a ona sa ma mohla opýtať: „Ako dlho sa to už deje?“ Vysvetlil k piesni. Nebozkávam a nehovorím, ale jediný spôsob, ako môže taká pieseň pôsobiť ako skutočná, je, ak sa v zákulisí deje niečo iné. A to sa stalo [so Selenou]. Veľmi krátkodobý, veľmi malý, ale veľmi pôsobivý. A poriadne ma to zamotalo. Snažím sa to vyjadriť čo najlepšie: Nebolo to tak, že by som bol jediným človekom, ktorý má na mysli. A myslím, že som vedel, že do toho vstupujem - do čoho som sa dostával.

Fuj. A hoci bol tým, ako sa veci vyvíjali, veľmi zranený, nakoniec si prácu so Selenou užil.

Zhromaždíte veľa emócií so životnou lopatou, hodíte ich do vedra a zamiešate. A v tej piesni vyvolávala také dobré emócie, bola radosť s ňou pracovať. Preto som vždy rád, že ju môžem spievať, aj keď to pochádza z temných bodov môjho života, dodal.

Prezradil aj na Dan Wootton’s Podcast Bizarre Life že už nehovoria.

Nedávno som s ňou nehovoril, priznal. Viem, že práve podstúpila transplantáciu obličky. To musí byť vyčerpávajúce. Už som s ňou dlho nehovoril, ale vyzerá veľmi šťastne. Chcem len, aby bola veľmi, veľmi šťastná.

10 z 12

zoey 101 kde sú teraz 2016
Selena Gomez

Getty Images

The Weeknd

Selena a The Weeknd boli skoro pár cieľov, keď sa datovali v roku 2017. Najprv ich videli bozkávať sa v januári, potom sa stali oficiálnymi predstaviteľmi Instagramu o niekoľko mesiacov neskôr. Debut na červenom koberci absolvovali v máji na Met Gala a potom už boli prakticky nerozluční. Dvojica sa rozhodne nehanbila predvádzať svoju lásku a dokonca si spolu zaobstarali šteniatko!

Vzťah trval 10 mesiacov, než ho v októbri 2017 ukončili. A hoci zasvätený povedal People Magazine že za to môžu ich zaneprázdnené plány, fanúšikovia boli presvedčení, že rozchod má niečo do činenia so Selenou, ktorá sa stretáva so svojim bývalým priateľom Justinom Bieberom. Jasné, Selenu a Justina videli, ako spolu chodia do kostola len pár dní predtým, ako sa s rapperom rozišli.

11 z 12

Selena Gomez

Getty Images

Justin Bieber

Selena a Justin sa môžu zapísať do histórie ako jeden z najznámejších párov všetkých čias. Začali spolu chodiť v roku 2010 a boli zapnuté a vypnuté takmer osem rokov. Ich vzťah bol určite jazdou na horskej dráhe-jeden mesiac ich zbadali, ako sa bijú v PDA alebo idú ruka v ruke, a ďalší si už budú navzájom tieňovať na sociálnych médiách alebo v rozhovoroch! Selenin BFF Taylor Swift dokonca prezradil, že spevák Selenu podviedol v jednom momente, keď sa jej o tom páčil super tienistý príspevok na Tumblr. A pochopte to, chlapci - dokonca o sebe napísali množstvo piesní. Nakoniec sa všetko skončilo nadobro, keď šibenár Love Yourself prepadol modelke Hailey Baldwin , s ktorým sa oženil v septembri 2018.

12 z 12

Milostný život Seleny Gomez: Sprievodca po jej bývalých partneroch a rumorských vzťahoch

Shutterstock (2)

Jimmy Butler

Dvojica prvýkrát vyvolala romantické zvesti v novembri 2020 po tom, ako ich spozorovali na spoločnú večeru Miami Herald . O necelý mesiac neskôr uviedol zdroj E! Správy že Selena necháva svoje možnosti otvorené, ale bola na niekoľkých rande s Jimmym a myslí si, že je skvelý chlap.

Zasvätenec poznamenal, že Selena je v súčasnosti slobodná, ale párkrát sa stretla s Jimmym. Pokiaľ ide o ich údajný vzťah, zdroj dodal, že je to veľmi príležitostné a je otvorená vidieť, kam veci smerujú, ale zatiaľ sa neuspokojuje.