Selena Gomez + princ Royce Duet o filme „Už mi chýbaš“ [AUDIO]

Spevák Princ Royce neskrýval žiadne skutočné tajomstvo, do ktorého by sa zamiloval Selena Gomez , a teraz je pár spolu! Minimálne po zvukovej stránke. Gomez a Royce nahrali duet pre svoje nové album & aposSigo Siendo El Mismo & apos (& aposI & aposm Still the Same & apos) s názvom & aposAlready Missing You. & Apos

Skladba popisuje, aké ťažké je opustiť niekoho, koho milujete, aj keď je to možné iba dočasne. Gomez, ktorá niekedy kritizuje svoje ploché vokály, znie fantasticky po boku Roycovho a apossovského hladkého tónu, keď sa vzájomne vyrovnávajú s ťažkosťami okolo vzťahov na diaľku.

Tento pár má svoju históriu, aj keď nie je jasné, či vôbec existuje reálny iskra. V roku 2011, keď sa Gomezovi ukázalo, že ju Royce zamilovala, ona odpovedal , 'Vieš čo? Môžete mu povedať, že som mal jeho e-mail a môj e-mail bol napadnutý hackermi, takže som si musel e-mail zmeniť? Cítim sa naozaj zle, že už nemám jeho e-mail, takže mu prosím povedzte, že ma to mrzí a že si myslím, že je skutočne roztomilý! “Teraz, keď spolu nechodia Justin Bieber už tu a v nádeji, že má jeho novú kľučku!

Vypočujte si Prince Royce Feat. Selena Gomez, & aposAlready Missing You & apos