Selena Gomez účinkuje v relácii „SNL“, hostiteľky Ronda Rousey - sledujte klipy tu

Selena Gomez má za sebou vzrušujúci rok. Od vystúpenia na Victoria & aposs Secret Fashion Show až po vydanie jej albumu naplneného R & B Obrodenie a vytvorila svoje prvé číslo 1 na Billboard Pop Chart („Dobré pre vás“) a so sesterskou rolou v pripravovanej vysokoškolskej komédii Susedia 2 na obzore sa zdá, že sa veci „don & apost“ v blízkej dobe pre speváka „Ruky v seba“ a v roku 2016 spomalia Forbes Oslávenec „30 do 30 rokov“.

Do jej pozoruhodného roku sa zapísal aj hudobný hosť Gomez & Aposs, ktorý debutoval v komediálnej šou NBC & Aposs V sobotu večer naživo , ktorá má v súčasnosti 41. sezónu a zatiaľ privítala ďalších masívnych hudobných hostí vrátane Miley Cyrus, Sia a Adele.

Okrem hudobného vystúpenia Gomez & aposs bude aj dnešná epizóda & aposs hostil iným SNL nováčik: bývalý a dlhoročný šampión MMA Okrúhle rousey . Toto však nebude znamenať, že Rousey bude hrať prvýkrát - športová hviezda sa už predtým objavovala vo filmoch Zúrivý 7 , Spotrebiteľní 3 a Entourage film, v ktorom stvárňuje obe postavy a účinkuje ako cameo v roliach portrétu.prečo disney zrušila dievčenské stretnutia sveta

Okrem tejto epizódy, ktorá bude slúžiť ako dvojitý debut pre obe dámy, bude to tiež znamenať ďalší míľnik ako prvá epizóda počas aktuálnej sezóny šou a aposs, v ktorej sú hostiteľom aj hudobným hosťom ženy. Naposledy boli hostiteľkou aj hudobnou interpretkou ženy späť 9. mája 2015 počas sezóny 40, v ktorej hosťovala Reese Witherspoon a účinkovala Florence + the Machine. (Naproti tomu sezóna 39 nikdy nevidela, že by dve ženy titulovali rovnakú epizódu SNL .) Dnešná noc a epizóda ako taká by mala byť plná dievčenskej sily v každom zmysle frázy!

S nadšením sledujete Selenu Coo „Same Old Love“? Môžete & apost čakať, až Ronda ohne svoje herecké kotlety? Nižšie si pozrite zhrnutie hudobných vystúpení Seleny a to najlepšie z koncertov Ronda & aposs SNL parodie, vrátane jej úvodného monológu, keď pokračujeme v aktualizácii tohto príspevku.

Pozri Selena Gomez a najhorúcejšie vzhľad scény

tana mongeau pred a po