Selena Gomez priznáva, že „nenávidela“ byť detskou hviezdou

Selena Gomez nenávidela byť detskou hviezdou

Picture Perfect/Shutterstock

Je bezpečné to povedať Selena Gomez bola obrovskou súčasťou detstva mnohých ľudí. Pre tých, ktorí zabudli, hrala v Barney ako dieťa, než získal úlohu v šou Disney Channel Čarodejníci z Waverly . Teraz však 27-ročná herečka začína chápať, ako veľmi je v mladosti v centre pozornosti, a priznala, že väčšinu z toho nenávidí.

veľký čas rush kendall sestra

Pracoval som od svojich 7 rokov, bol som ďaleko od rodiny, presťahoval som sa z Texasu do [LA], zažil som slávu, bol som zmätený tým, čo to znamená, snažil som sa vyrásť, bol som v takej zvláštnej pozícii, kde sa ľudia v skutočnosti starajú a sú nepríjemní, pretože vyrastáte - myslím, že som sa toho bál a pravdepodobne som väčšinu nenávidel, uviedla bývalá hviezda Disney na Show Zacha Sanga . Ale za ten čas, ktorý som dostal, som bol schopný vyjsť na druhú stranu a byť v poriadku. A vlastne neviem, ako okrem všetkej práce, ktorú som vykonal, to znamená priatelia, terapia, voľno, návrat do Texasu, užívanie si toho, čo mám pred sebou.

Ako fanúšikovia vedia, speváčka skupiny Bad Liar bola veľmi otvorená bojuje s depresiou a úzkosťou , a má dokonca vystúpil z centra pozornosti mnohokrát, aby sa v priebehu rokov zameral na svoje duševné zdravie. Teraz sa jej však darí lepšie ako kedykoľvek predtým. Spevák len vydal dve nové piesne . The texty sú celkom úprimné o tom, čím si prešla, a fanúšikovia sú na ňu veľmi hrdí.

vytvoriť to, na čom záleží dolanské dvojčatá

Robím to chvíľu a veľmi rýchlo som sa naučil, že ľudia budú rozprávať váš život, a to nie je vždy to najlepšie. Chcel som sa teda prihlásiť k svojmu hlasu a robím to naďalej tým najlepším spôsobom, ako môžem, pretože tým myslím, že pravdu nezískate nikde inde, ale odo mňa, pokračuje Selena. Myslím tým, že som roky žil v strachu, že niečo poviem alebo poviem, a myslím, že to sú ľudia, ktorí sú vo mne príjemní. A nastal obrovský okamih, kedy ma to prestalo zaujímať a nemôžem vám povedať, kedy ten moment bol, to naozaj nemôžem. Nechcem vyjadrovať, čo cítim, pretože viem, že existujú milióny ľudí, ktorí sa cítia úplne rovnako.