Pozrite si 10 najlepších súťažiacich z 1. sezóny filmu „American Idol“ kedysi a teraz

Veríte tomu, že je tomu už viac ako desať rokov Americký idol & apos mali premiéru na FOX? Postupom času sa udialo veľa zmien, pričom v súčasnosti má o jedného hostiteľa menej a úplne nový panel rozhodcov (čo sa niekoľkokrát zmenilo), ale talent po všetkých tých rokoch stále prichádza.

Na oslavu & aposAmerican Idol & amp; powerhouse speváckych súťaží 21. storočia, sa pozrieme späť na najlepších 10 súťažiacich zo sezóny 1, ktorí ako prví vytvorili hudobný rozruch v televíznej reality show. Pozrite si obrázky a dobehnite spevákov ako Jim Verraros, Ryan Starr, Tamyra Gray, Justin Guarini a mnoho ďalších, ako napríklad toto dievča Kelly Clarkson o ktorých ste pravdepodobne nikdy nepočuli.

Deň EJay

SGranitz, WireImage / FacebookPotom: Gruzínsky rodák EJay Day sa pôvodne nemal dostať do top 10 sezóny 1, ale sudcovia Simon Cowell , Paula Abdul | a Randy Jackson mu umožnilo vrátiť sa do súťaže po odchode súťažiaceho Delana Cagnolatiho a apossa z dôvodu podvodných tvrdení o veku. Počas svojho krátkeho predstavenia (bol vyradený v prvom kole Top 10) predviedol Day svoj sladký a plynulý hlas s piesňami ako & apos Moje dievča & apos a & apos Budem a od Edwina McCaina.

Teraz: Day pokračoval v pobavení po svojom vystúpení & aposIdol & apos, kde predviedol svoje vokály na turné American Idol & apos 2002 a ako zabávač na výletných lodiach v Royal Caribbean. Taktiež ho naverboval boxer Muhammed Ali, aby spieval na niekoľkých podujatiach, a účinkoval na Turnaji ruží v roku 2003. V súčasnosti s ním môžete držať krok Facebook , kde & aposs videl, ako to žije s kamarátmi modelu Playboy a predvádza niekoľko vlastných modelingových záberov. Vyzerá, že už trochu nezostarol a nemal apostitu!

bling od nech to svieti

Jim Verraros

Kevin Winter, Getty Images / jimverraros.com

Potom: Ak si skutočne pamätáte 1. sériu & aposAmerican Idol, & apos si pravdepodobne pamätáte na dojímavý konkurz z Illinois, chlapca Jima Verrarosa. Pred sudcami s obľubou hovoril o svojich nepočujúcich rodičoch a o tom, ako jedným z jeho najväčších želaní bolo, aby ho počuli spievať, a to aj napriek tomu, že sa už zúčastňovali všetkých jeho vystúpení. Aj keď jeho čas na & aposIdol & apos prichádzal a odchádzal rýchlo, zanechal po sebe sériu nezabudnuteľných vystúpení, ako napríklad jeho prevedenie Motown classic & apos Ľahké . & apos

Teraz: Takmer okamžite po odchode z & aposIdol & apos a jeho následnom turné sa Verraros stal obrovským symbolom v LGBT komunite a otvorene prijal svoju homosexualitu, aj keď niektorí špekulovali, že to bol dôvod, prečo opustil & aposIdol & apos tak skoro. Od predstavenia vydal Verraros sólové album, niekoľko singlov, ktoré ocenilo vydavateľstvo OUT, sa objavilo v mnohých filmových projektoch ako prvý a druhý a ďalšie Jesť vonku & apos švihne a ženatý jeho dlhoročný priateľ, Bill Brennan.

A.J. Gil

Ethan Miller, Getty Images / Instagram

Potom: Existuje niekoľko dôvodov, prečo si AJ Gil môžete pamätať, a to nielen kvôli jeho hlasu. Rodák zo San Diega, ktorý mal iba 17 rokov, mal jednu z najchudobnejších pascí na bradu na tejto strane Mississippi a absolvoval aj konkurz s nepravdepodobnou (ale dosť nezabudnuteľnou) voľbou piesne - & apos Hviezdny Spangled Banner. & Apos Gil bol schopný urobiť do Top 9 po jeho takmer dokonalom vydaní & apos moje zlatko , & apos, ale bohužiaľ, jeho vystúpenie & aposHow Sweet It Is To Loved (By You) & apos ho jednoducho nezastavilo & apost.

Teraz: Gil je v súčasnosti ženatý, rodinný muž, stále však pracuje na svojej nahrávacej kariére a je na pokraji vydania nového albumu. Podľa jeho Facebook bio, po predstavení, A.J. sa stal „certifikovaným zvukovým inžinierom, hral v nezávislom filme (& aposDestination Fame & apos) a rozhodol sa venovať spevu a písaniu piesní ... S gitarou sa stal jeho hlavným nástrojom a klavír jeho sekundárnym, A.J. sa zmenila na plne vyvinutého umelca. “ Držte s ním krok ďalej Twitter a jeho oficiálna web stránka .

Ryan Starr

Robert Mora / Noel Vasquez, Getty Images

jordánsky rybár a jeho priateľka

Potom: Ah, Ryan Starr, jeden z O.G. hotties & aposAmerican Idol, & apos s jej roztrhanými brušnými svalmi a kostýmami obnažujúcimi kožu. Aj jej (vymyslené javisko) meno znie horúco (vlastným menom Tiffany Montgomery). Samozvané 'dork' a kvintesenčné dievča Cali sa dostalo až do Top 7 z tisícov nádejí, ale aj jej nádherný vzhľad a skvelý hlasový rozsah počas vystúpení ako & apos Ak ma naozaj miluješ & apos ju nedokázal & apost zachrániť pred americkou verejnosťou & aposs popálil.

Teraz: Po & aposIdol & apos Starr pokračoval v úspešnej mediálnej kariére, pristával korešpondentským koncertom na podujatiach na červenom koberci, hosťoval na & apos 70. Show & apos v roku 2002, pôsobil na epsiode & aposCSI, apos a zúčastňoval sa na VH1 & aposs celebrity & aposBig Brother & apos-esque šou, & aposThe Surreal Life, & apos, kde bola neustále zapletená do drámy s castmate Flavour Flav. Starr tiež neustále rozbiehal hudbu a v roku 2004 vydal úspešný singel s názvom & apos pre iTunes Moje náboženstvo , & apos a aktívne vystupujúci so svojou kapelou Aces, minimálne od roku 2007. Nedávno Starr požičala svoje vokály holandskému DJ Sanderovi Kleinenbergovi & aposs track & apos Chemicky . & apos

ktorá je priateľkou charlieho putha

Christina Christian

Robert Mora, Getty Images / D Magazine

Potom: V prvej sezóne & aposAmerican Idol & mala povesť „plachého dievčaťa“, ale aj keď hovorený hlas Christiny Christian & aposs nebol & apost, ako ho počuli na scéne, svojím jemným, ale oduševneným spevom zanechala trvalý dojem. Christian (ktorý je pôvodom z Trinidadu) sa zúčastnil konkurzu v Miami a pokračoval v súťaži v top 10 a zabil piesne ako Bill Withers & apos & apos Ain & apost No Sunshine & apo predtým, ako budú vylúčení počas týždňa Big Bandu.

Teraz: Christian istý čas žila v texaskom Dallase (kde bola zvolená za jednu z 10) najkrajšie ženy v meste), ale ona, jej manžel a deti sa odvtedy presťahovali späť do svojho domovského štátu na Floride. Bývalá súťažiaca & aposIdol & apos teraz pracuje na plný úväzok ako IT konzultant a matka a stále sem tam vystupuje na miestnych podujatiach.

R.J. Helton

James Devaney, WireImage / Twitter

Potom: R.J. Helton mal iba 21 rokov, keď sa zúčastnil konkurzu na film „American Idol“ v Atlante a spevu „Never Say Goodbye“ skupiny Jackson 5 pre pôvodnú porotu. Čerstvý mladý & aposn si dokázal zabezpečiť miesto v Top 5 hneď, ako sa rozvinuli epizódy & aposIdol & apos, ale počas týždňa pocty Burt Bacharach & aposs bol odhlasovaný a nebol schopný svojou verziou & apos zasiahnuť v srdciach Američanov. Téma Arthur & aposs . & apos

Teraz: Helton vydal sólový materiál po ukončení & aposIdol & apos ako pomalšie, dusné jamy & apos Horúce & apos a & apos Aj keď , & apos a zostáva aktívnym na internete ako vášnivý Výškový reproduktor . Obyčajne je videný, ako dennodenne informuje o svojom rodinnom živote, od zverejňovania fotografií so svojimi neterami a synovcami až po ďalšie riskantné zábery svojej horúcej fajčiacej a apoštolovej ženy, ktorá sa javí ako dosť praktická.

Tamyra Grey

Frank Micelotta / Alberto E. Rodriguez, Getty Images

Potom: Od jej okamihu konkurz , bolo jasné, že Tamyra Gray mala niečo zvláštne, keď pribila Mariah Carey & aposs & aposVision of Love. & apos Bývalá kráľovná krásy Miss Atlanta dokonca ohromila sourpussa Simon Cowell , ktorý ju od začiatku označil za „úžasnú“. Aj keď bola obľúbenou, Gray sa po vyniknutí v Top 4, bohužiaľ, porezala, napriek tomu, že vokálna diva & aposs vystúpenie & apos Cíťte oheň & apos bol na mieste.

Teraz: American Idol, & apos Gray bola podpísaná pod 19 Records a vydala svoj vlastnoručne napísaný debutový album & apos The Dreamer, & apos predstavujúci jej doteraz najväčší hit & apos Raindrops Will Fall. & Apos Taktiež získala funkciu na debutovom albume Kelly Clarkson & aposs a napísala číslo 1. trať a apI verím & ap Fantasia Barrino , ale rozkvitla aj vo svete herectva. Pravidelne sa zúčastňovala na & aposBoston Public, & apos a pekne sa usadila na Broadwayi, kde účinkovala v predstaveniach ako & aposRent. & Gray tiež mala rolu v & aposRachel Get Married & Apos už v roku 2008 a získala modelingové koncerty pre značky ako H&M.

Nikki McKibbin

Kevin Winter / Jason Merritt, Getty Images

ktorý sa hrá aj v dobrodružstvách pri strážení detí

Potom: Ak ste sa naladili na konkurz počas úvodnej sezóny & aposIdol, & apos okamžite vyšlo najavo, že svetlovlasá country gal Nikki McKibbin bude vážnou konkurenciou. Od svojej odvážnej osobnosti a odvážneho, ostrého vzhľadu až po vynikajúci vokál, rodáčka z Texasu ohromovala počas prvej sezóny & apos Idol & apos ženskými rockovými štandardmi ako & apos Lámač sŕdc & apos a & apos Som jediný . & apos Napriek silnému predvádzaniu skončila na treťom mieste za Justinom Guarinim a Kelly Clarksonovou.

Teraz: Po jej úspechu & aposIdol & apos sa cesta pre McKibbin stala oveľa kamenistejšou. Hoci v okamihu, keď vystúpila z pódia & aposIdol & apos, podpísala nahrávaciu zmluvu, narazila na svoje vydavateľstvo, pretože chceli rockera premeniť na country hviezdu. V roku 2007 mohla konečne vydať svoje debutové album & aposUnleashed & apos, ktoré nasledovali medzi hudobnými koncertmi a podnikaním v karaoke. Je však pravdepodobne známa pre svoje pôsobenie na koncertoch VH1 & aposs & celebrity Rehab & apos, keď bojovala o to, aby ju prekonala. závislosť od alkoholu a kokaínu, problémy, ktoré pramenili zo zneužívania v detstve. Dostala sa do čistoty a od júla 2011 bola tri roky triezva. Prajeme všetko dobré, Nikki!

joe jonas a camille belle

Justin Guarini

Kevin Winter / Jason Merritt, Getty Images

Potom: Keď Justin Guarini absolvoval konkurz na & aposIdol, & apos, nemohli sme & apost pomôcť, ale myslieť na dve veci: Kto je ten chlap s úžasným hlasom a ako by jeden muž a jeho vlasy mohli vyzerať tak majestátne? Spočiatku fro takmer zatienil hviezdnu moc Guariniho a apossa, ale na naše šťastie mal tento chlap dopadnutie a potom niektoré počas svojho behu na & aposIdol. & Apos Z jeho neskutočného falzetu počas jeho konkurzu (& apos Kto & apos Lovin & apos You & apos) k jeho poslednému vystúpeniu ako finalista sezóny 1 (pôvodná pieseň & apos Pred Tvojou láskou & apos), Guarini & aposs očarujúce správanie a dokonalý vokál nikdy nezakolísali.

Teraz: Kto by mohol zabudnúť na klasický flick & apos od Justina po Kelly & apos? Pravdepodobne jeden z našich 10 najobľúbenejších filmov všetkých čias. Robím si srandu! Ale so všetkou vážnosťou Guarini nakoniec nezískal veľkú cenu, ale napriek tomu dokázal uzavrieť dohodu s RCA Records. V roku 2003 vydal svoj štúdiový album s vlastným titulom, ktoré vyvrcholilo na 2. mieste v rebríčku Billboard 200. v roku 2005 vydá ďalšie album & aposStranger Things Happened, & apos to less success a EP in 2008 called & aposRevolve. & apos Guarini tiež získal rolu v malých divadelných predstaveniach pre hry ako & aposRent & apos a aposChicago. & apos Odkedy sa oženil, mal prvé syna a stal sa celkom filantropom, ktorý podporuje hudobné výchovy a tiež neziskové organizácie ako Habitat for Humanity. Aký chlap!

Kelly Clarkson

Robert Mora / Win McNamee, Getty Images

Potom: Kto vedel, že táto malá krajina sa zmení na taký globálny fenomén? Určite ste to na prvý pohľad nevideli, ale Kelly Clarkson & aposs konkurz vyhodil celú Ameriku preč. Prvýkrát sme ochutnali jej neuveriteľný a silný hlas, keď spievala Etta James & apos & aposAt Last & apos zmiešaná s niektorými z Madge & aposs & aposExpresujte sa & apos počas úvodných kôl. Jej temperamentná osobnosť a šialené hlasové schopnosti ju držali na vrchole živých vystúpení, kde spievala klasiku ako & apos (Dáte mi pocítiť) Prírodná žena , & apos a nakoniec získala najvyššie vyznamenania a stala sa prvým oficiálnym „idolom“ pre Ameriku a aposs.

Teraz: V prípade, že ste posledných 10 rokov žili pod skalou, je Kelly Clarkson jednou z najväčších nahrávacích umelkýň v popovej hudbe súčasnosti. Odkedy odišla & aposIdol, & apos vypustila hity zľava a doprava, od hymny rozpadu ako 2004 & aposs & apos Od U Been Gone & apos k svojej sebestačnej melódii z roku 2011 & aposStronger (Čo ťa & apost zabije). & Apos Z jej piatich štúdiových albumov mala & aposs tri single č. 1 a niekoľko ďalších vysoko hodnotených skladieb na Billboard Hot 100 a v roku 2013 dokonca účinkovala pre prezidenta Spojených štátov (na obrázku pred vystúpením). Komunita krajiny si osvojila aj Clarkson pre jej mimoriadny talent , ktorá si v priebehu rokov vyslúžila tri ceny Grammy, jednu CMA, 13 hudobných cien Billboard, tri VMA a ešte oveľa viac ocenení. Áno, čoskoro sa vydá!