Pozrite sa, koľko z postáv 760 ‘Spongebob SquarePants môžete pomenovať

SpongeBob

Nickelodeon

Naša obľúbená špongia je oficiálne už 20 rokov a Nickelodeon oslavuje tým najlepším spôsobom! To je správne. Nohavice SpongeBob SquarePants svoju prvú epizódu vysielala v máji 1999 a my nemôžeme uveriť, ako rýchlo čas letí!

Na počesť epického výročia sieť práve zverejnila fotografiu obsahujúcu každú jednu postavu, ktorá kedy bola v zábavnej karikatúre. Ukázalo sa, že ich je viac ako 700 (presnejšie 760) a otázka, ktorú pre vás máme, znie - môžete ich všetky pomenovať?Hlavnú posádku samozrejme máme priamo v strede, pozostávajúcu zo SpongeBob, Patrick, Squidward, Sandy, pán Krabs a Plankton. Ale ak sa pozriete pozorne, uvidíte aj pani Puffovú, Pearl, Karen (manželku Planktona z počítača), Garyho, Patchyho piráta, muža z morskej panny a Barnacle Boy, homára Larryho, lietajúceho Holanďana a veľa ďalších.

Čo DoodleBob, Flats the platýs, Old Man Jenkins, Bubble Bass a samozrejme ten chlap, ktorý neslávne vždy kričí MOJA NOHA? Dokážete ich všetky nájsť? Vážne, pri pohľade na fotografiu a zapamätaní si všetkých epických postáv, momentov a smiechu za posledných 20 rokov sme veľmi emocionálni.

SpongeBob

Nickelodeon

A to nie je jediný spôsob, ako Nickelodeon oslavuje výročie. ICYMI, sieť v máji oznámila, že sú vydanie úplne nového špeciálu tento rok s názvom SpongeBob’s Big Birthday Blowout. Premiéra bude na Nickelodeone 12. júla o 19:00 a pochopte to, chlapci - obsadenie OG bude v skutočnosti hrať ľudské verzie svojich postáv!

A to nie je všetko. Spoločnosť Nickelodeon tiež začiatkom júna odhalila, že vyrábajú úplne novú spin-off sériu SpongeBob SquarePants, tzv. Kamp Koral . Bude mať celkom 13 epizód a bude nasledovať SpongeBoba, keď je dieťa v tábore na spánok. Rozhodne to bude rok plný SpongeBob - a my sa nesťažujeme!