Motel „Schitt’s Creek“ Rosebud je v predaji za 1,6 milióna dolárov

Provizórny motelový dom fiktívnej rodiny Rose z kanadského televízneho seriálu Emmy Schitt’s Creek môže byť tvoj za skvelých 1,6 milióna dolárov, bébé.

ktorý sa hrá ricky na tajný život

Motel Hockley, ktorý sa objavoval ako Motel Rosebud v každej epizóde filmu Schitt’s Creek , bol uvedené na predaj prostredníctvom spoločnosti Colliers, realitného sprostredkovania so sídlom v Kanade.

Motel sa nachádza pri rieke Nottawasaga v kanadskom meste Mono v Ontáriu a ponúka desať izieb, z ktorých každá má spálňu a vlastnú kúpeľňu, ako aj dvojpodlažný manažér a suita. K dispozícii je tiež samostatne stojaca chata s rozlohou 700 metrov štvorcových, ktorá sa dá použiť ako suita, ako aj neďaleká stajňa, v ktorej môžu byť umiestnené tri kone alebo iný dobytok.Motel Hockley bol pretvorený na motel Rosebud a počas jeho šiestich sezón slúžil ako primárne prostredie pre predstavenie. Interiérové ​​snímky motela Rosebud však boli natáčané v štúdiách v oblasti Toronta.

Pred rokom 2014 bola budova domovskou stanicou pre kanadských basketbalových nováčikov. Zátoka Schitt & Aposs Creek & Produkčný tím & aposs prenajímal motel na jeden mesiac ročne na šesť rokov, prezradil Jesse Tipping, súčasný vlastník budovy & aposs, Banner Orangeville .

Iba neprišli a urobili si svoju vec. Podľa Tippinga interagovali s ľuďmi okolo nich. Boli len skvelá partia, s ktorou sa dalo pracovať.

Keď sa šou nenakrúcalo, hotel The Hockley Motel bol v tichosti prenajatý ako Airbnb.

„Nerobili sme reklamu a reklamu, aby ste prišli zostať do & aposSchitt & aposs Creek & apos alebo do motelu Rosebud, ale skutočne sme ho využili pre ľudí, ktorí potrebovali miesto, keď prišli na lyžovačku do Hockley alebo pracovali v okolí na svadby alebo udalosti,“ pokračoval Tipping. . „Boli sme dosť dôsledne rezervovaní. Nebol to nákladný prenájom. ““

Objekt bol tiež použitý ako súprava na rôzne iné produkcie, vrátane filmu Dejiny násilia a televízne programy Dáždniková akadémia a 11.22.63. Aj keď je motel teraz zatvorený, zostáva obľúbeným turistickým cieľom fanúšikov Zátoka Schitt & Aposs Creek .

Šou a posledná sezóna sa skončila v apríli 2020 v kanále CBC v Kanade a v americkej popovej televízii. V sieti Netflix si však našla druhý život.