Obsadenie „Sam & Cat“: Kde sú teraz?

Sam a mačka

Nickelodeon

Môžete mi uveriť, že odvtedy je oficiálne viac ako šesť rokov Sam & Cat ukončený? Jasné, kultové show Nickelodeon - svoju poslednú epizódu odvysielali 17. júla 2014 a my nemôžeme uveriť, ako rýchlo čas letí!

Ak ste zabudli, veselá šou vzala postavy z dvoch našich obľúbených sérií a spojila ich do jedného z najúžasnejších spin-offov v histórii! Zahviezdilo to Jennette Mccurdyová ako Sam Puckett z iCarly a Ariana Grande ako Cat Valentine od Víťazný . Keď sa obe dievčatá náhodou stretnú, rýchlo sa stanú najlepšími kamarátkami. Rozhodnú sa spolu nasťahovať a založiť si vlastnú opatrovateľskú službu v snahe zarobiť si peniaze navyše. Prirodzene, títo dvaja spolu vytvoria skutočne veselú dvojicu a vydajú sa na túru dobrodružstiev a narobia spolu veľa problémov.Akonáhle sa šou skončila, Ariana sa pozrela späť na svoju ikonickú postavu a otvorila sa v dlhom príspevku na Facebooku, čo pre ňu hra Cat znamená.

Keď som bol mladší, ľudia milovali Cat tak veľmi, že som predstieral, že som viac ako ona. Trvalo dlho, kým som mala odvahu oddeliť sa a ukázať ľuďom, akí sme v skutočnosti odlišní, napísala v júli 2014 podľa The Hollywood Reporter . Myslím, že je to úprimne, pretože ju veľmi obdivujem. Jej ocenenie pre život a pre všetkých, s ktorými sa stretáva. Jej vášeň a skutočné nadšenie pre maličkosti, ktorých sa väčšina ľudí obáva, ako sú školské projekty a práca. Negatívne prekážky vždy vnímala ako príležitosti urobiť veci dobrými.

Herečka vysvetlila, že bude vždy držať Cat pri mojom srdci.

Viem, že sa javí ako jednoduchá, hrubá postava (a ona je), ale v mojom živote zohrala takú veľkú úlohu, dodala Ariana. Jedna z mojich najobľúbenejších vecí na Cat bola, že nikdy nestratila zmysel pre úžas. Ako dospievame, sme čoraz unavenejší a bojíme sa, ako na seba narazíme. Trochu sa držíme bokom, chránime sa trochu viac a aj keď Cat prežíva rovnaký výsmech ako ktokoľvek iný, keď vyrastá, nikdy nezmenila ani nestratila svoj detský div. ... Pre mňa je v skutočnosti oveľa múdrejšia, silnejšia a odvážnejšia ako my všetci ostatní.

Cat Valentine bude navždy žiť v našich srdciach! Prezrite si našu galériu a zistite, o čo sa jedná Sam & Cat je až doteraz.

1 zo 14

Sam a mačka

Nickelodeon

Ariana Grande si zahrala Cat Valentine

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

kto spieva, vidíme sa znova

2 zo 14

Sam a mačka teraz

Getty Images

Na čom je Ariana Grande teraz?

Ariana sa stala jednou z najväčších superhviezd na svete! Je spadnutá päť štúdiových albumov , ktorá obsahovala tonu bopov, ktoré streamovali milióny ľudí. Tiež je vypredaná niekoľko svetových turné , sa objavil vo vysielaní NBC z Lak na vlasy naživo! a robil titulky pre jej vznešené vzťahy . Ariana sa vydala Dalton gomez v máji 2021.

3 zo 14

Sam a mačka

Nickelodeon

Jennette McCurdy hrala Sama Pucketta

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

4 zo 14

Sam a mačka teraz

Getty Images

Čím sa Jennette McCurdy doteraz zaoberá?

Sam & Cat bol pre Jennette len začiatok. Šla ďalej hviezdiť Malý B - je , Pet a Bling , Čo bude ďalej pre Sarah? , Medzi a Stratený víkend Adama a Wileyho .

A to nie je všetko. V roku 2018 herečka debutovala ako filmová režisérka krátkym filmom s názvom Kenny. Stala sa tiež publicistkou pre Časopis Seventeen krátko v roku 2014! Čo sa týka jej milostného života, blonďavá kráska s ňou chodila Medzi Náklady nedostatok Jesseho od roku 2014 do roku 2016, ale odvtedy je údajne slobodná. Ona tiež bohužiaľ prešiel tragickou stratou keď jej mama zomrela na rakovinu v roku 2015. V roku 2021 oznámila, že s herectvom oficiálne skončila.

5 zo 14

sam-a-mačka-3

Nickelodeon

kde je china anne mcclain práve teraz

Kocky hral Cameron Ocasio

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

6 zo 14

Sam a mačka teraz

Getty Images

Čo teraz Cameron Ocasio robí?

Cameron pokračoval v konaní po Sam & Cat . Hral v niekoľkých televíznych reláciách a filmoch vrátane Havária komanda a Láska magická . Aktuálne pracuje na novom filme s názvom Deň výplaty projektu .

7 zo 14

Sam a mačka

Lisa Rose/Nickelodeon

Zoran Korach hral Goomera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

bella a býčie psy

8 zo 14

Sam a mačka teraz

Instagram

Na čom je Zoran Korach teraz?

Zoran potom nespomalil Sam & Cat . Zjavil sa v NCIS , Škorpión , The Millers , Gotham , Tréningový deň , Donna na cestách , Odvážny , The Adventures of Kid Danger , Milujem Soniu , Divné mesto , Horiaci pes , Najlepšia v LA a viac. Pokračoval aj vo svojej úlohe Goomera v seriáli Nickelodeon Henry Danger .

9 zo 14

nonanick

NICKELODEON

Mareu Cheatham stvárnila Nona

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

10 zo 14

kedy sa Olivia a Joshua rozišli
Sam a mačka teraz

Getty Images

Na čom je Maree Cheatham teraz?

Príliv a odliv v našich srdciach môže byť vždy Nona, ale to jej nezabránilo dosiahnuť veľa potom Sam & Cat ukončený. Šla ďalej hviezdiť Doktorka Zoe , Pohyblivá romantika , Haves a Have Nots , Modelový domov , Koše a viac.

11 zo 14

Sam a mačka

Nickelodeon

Griffin Kane hral Maxa

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

12 zo 14

Sam a mačka teraz

Twitter

Čo je Griffin Kane doteraz?

Griffin Od svojho pôsobenia v Sam & Cat hral v rôznych rolách. Najslávnejšie je, že hral v Jeden Štedrý večer , Kicker , Excorcist a Patriot .

13 zo 14

emilynick

Nickelodeon

Emily Skinner si zahrala Chloe

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

14 zo 14

Sam a mačka teraz

Getty Images

Na čom je Emily Skinner doteraz?

Emily odvtedy prešla kus cesty Sam & Cat ukončený! Ďalej hrala Amber v Andi Mack . Zahrala si aj v Krvavé výkupné , Korunné jazero , Úplné zatmenie a viac! V roku 2019 vychádzajú dva filmy s názvom Ďalší level a Klamstvá, ktoré si hovorím , tak majte oči pre herečku vylúpené.