Ryan McCartan má novú priateľku a vyzerá to, že veci sú vážne

ryan-mccartan-priateľka

Getty

Láska je pre Ryana McCartana vo vzduchu. Zdá sa, že Liv a Maddie a Obrazová show Rocky Horror herec je vo vzťahu s krásnou brunetkou. Klebety najskôr vyvolali, že Ryan si mohol nájsť novú bae, keď ho videli dosť sa motať s herečkou a novinárkou Lo Graham, ale teraz je zrejmé, že títo dvaja sú len skvelí priatelia. Zdá sa však, že Ryan má vzťah s herečkou Samantha Blacková . Prvýkrát sme týchto dvoch spolu strávených strávili čas, keď sa spolu vybrali v septembri do Disneylandu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

2/3 mŕtvych vo vnútri. : @therealagbarlowPríspevok zdieľaný používateľom Samantha Blacková (@samantha_fekete) 10. septembra 2017 o 14:04 PDT

kde sledovať Disney potomkov

V tomto bode mohli byť úplne len priatelia - ale veci sa v priebehu nasledujúcich dvoch mesiacov vyvíjali čoraz viac.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

TAK VEĽA DISNEY MAGIC. Moje srdce je také plné !!

Príspevok zdieľaný používateľom Samantha Blacková (@samantha_fekete) 11. septembra 2017 o 1:22 hod. PDT

Čoskoro potom (ako doslova nasledujúci víkend) sa Ryan a Samantha zúčastnili akcie Style Lounge Kari Feinsteina, ktorú predstavil Ocean Spray, kde spolu odfotili niekoľko roztomilých fotografií.

čo sa stalo s obsadením zoey 101

ryan mccartan priateľka

Teraz robil príspevok iba spoločný na tejto akcii, ale potápali sa aj v bazéne plnom brusníc. Viete, len pár vecí.

ryan mccartan priateľka

Potom sa od nich dvoch už len valili roztomilé obrázky. Od chvíle, keď sme videli dvojicu, ktorá mala na sebe zodpovedajúce netopierie tielka, sa pohol k bozku, stačilo nám, aby sme videli iskru medzi týmito dvoma.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ak chce nosiť zodpovedajúce batmanovské tielka, pravdepodobne to dobre dopadne

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan McCartan (@mccarya) 10. októbra 2017 o 10:05 PDT

„Ak si chce obliecť zodpovedajúce Batmanovské oblečenie, pravdepodobne to dobre dopadne,“ popisoval Ryan svoju fotografiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

niečo také ako toto.

Príspevok zdieľaný používateľom Samantha Blacková (@samantha_fekete) 8. októbra 2017 o 14:14 PDT

A potom tí dvaja samozrejme debutovali o svojich halloweenskych kostýmoch. Ryan a Samantha zdieľali sériu fotografií na každom zo svojich účtov na Instagrame. A tu prichádza dôkaz o vzťahu ... Ryan vo svojom titulku použil slovo „priateľka“, zatiaľ čo Samantha zverejnila fotografiu, ktorou jej bozk na líce bozkáva. Ak to nie je láska, čo je?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Bojackský jazdec a princezná Carolyn. Najlepšia/najhoršia priateľka/agentka vôbec. Prejdite prstom ➡️ pre farbu (tému musím chrániť)

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan McCartan (@mccarya) 21. októbra 2017 o 21:48 PDT

Justin a Selena opäť chodia

Ryan napísal: „Bojackský jazdec a princezná Carolyn. Najlepšia/najhoršia priateľka/agentka vôbec. Prejdite prstom ➡️ pre farbu (tému musím chrániť). '

ryan mccartan priateľka bozk

(Fotografický kredit: Instagram, @samantha čierna)_

Ryan a jeho bývalý snúbenec Dove Cameron ukončili svoje zasnúbenie (a vzťah ako celok) v októbri 2016. Teraz uplynul celý rok a Dove aj Ryan našli lásku s niekým novým. Dove je s ňou momentálne hlava nehlava Potomkovia 2 co-star Thomas Doherty, a vyzerá to, že Ryan si teraz našiel aj svoju polovičku.