Ross Lynch hovorí o možnosti zabitia v „Sabrine“

ross Lynch

Getty Images

ross Lynch je tu a tvrdí, že jeho Chilling Adventures of Sabrina Postava Harvey Kinkle bude v šou zabitá. Ale nebuďte nervózni - celkom sa len motá ... dúfame, že áno. V nedávnom rozhovore s The Hollywood Reporter , 22-ročný absolvent Disney Channel vysvetlil, že v šou sa deje čokoľvek, ako to všetko súvisí s mágiou.

Ľudia môžu zomrieť a vrátiť sa. Nič nenaznačovať. Na predstavení o mágii je skvelé, že sa môže stať čokoľvek. Takže sa teším, že uvidím, čo sa stane s Harveyom, hercom, ktorý začal Austin a Ally , povedal.

Dokonca dráždi jednu zo svojich hviezdnych hviezd o tom, že bola jeho postava zabitá, a ona o to nejde!

V skutočnosti dráždim Jazza Sinclaira, ktorý hrá Rosalindu. Neustále ju dráždim, pretože sa mi páči „Odseknú Harveyho“ a ona sa tak zblázni. Sme naozaj dobrí priatelia, takže myšlienka, že už nebudem v šou, ju skutočne rozrušuje. Preto ju o tom stále dráždim. Nemyslím si, že sa to stane.

Ross nie je jediný, kto nás núti veriť, že jeho postava je goner! Niektoré hviezdy z Riverdale žartovali o tom istom. Kedy Casey Cott a s KJ Apa sa robil pohovor Sezóna 3 šou, úplne žartovali, že Archie zomiera. UM. Takže nie smiešne, chlapci!

Začíname-Archie je na súde a uvidíme, či pôjde do väzenia, povedala 21-ročná hviezda s červenými hlavami A ONLINE . Ale nemôžem vám povedať, či ide alebo nie. Jeho 26-ročná hviezda sa usmiala a potom zomrela!

Cole Sprouse dokonca tvrdil, že Jughead zomrie - čo by to znamenalo za sledovanie bez Juggie? Vážne, čo je s týmito krutými vtipmi ?! Dúfame, že všetky naše obľúbené postavy zostanú nažive. To je všetko, čo žiadame!