Rita Ora doslova ‚zabudla‘, že chodila s Robom Kardashianom

Rita Ora si sotva pamätá svoj krátky románik s Robom Kardashianom.

13 dôvodov, prečo obsadiť veky

V novom rozhovore s Sunday Times , Ora pripustila, že z jej mnohých významných vzťahov nebol jej dvojmesačný pobyt s malým bratom Kim K v roku 2012 zjavne príliš nezabudnuteľný.

Och, na to som zabudla, “priznala sa. Malo to veľmi krátke trvanie. Bol som taký mladý. Bolo to skvelé. Bola to zábava. Bolo to hádam veľmi, veľmi zábavné. To je všetko, čo si pamätám.Kardashian bol podľa všetkého viac pobitý s Orou ako ona s ním, keď jej na rande vtisol čierny a biely portrét do hrudného koša. Nie je známe, či tetovanie odvtedy zakryl alebo pozmenil, ale originálne farbenie ukázala speváčku na sebe čierny bustier top a priateľ džínsy s vlasmi v úzkych kučerách.

V čase ich rozchodu Kardashian obvinil popovú hviezdu, že ho podviedla. Fanúšikovia Držať krok s Kardashianmi špekulovali, že ich rozchod je jednou z vecí, ktoré prispeli k jeho bojom o duševné a fyzické zdravie.

Ora v súčasnosti randí s 39-ročným režisérom videa Romainom Gavrasom, s ktorým ju zoznámili priatelia krátko predtým, ako bola v marci v Spojenom kráľovstve uvedená do stavu prvého blokovania koronavírusmi.

Speváčka I Will Never Let You Down sa tiež podelila o to, že nedávno zmrazila svoje vajcia druhýkrát.

Prvýkrát som urobil, keď som mal 24. Nechcem pociťovať tlak, & ampiacute, dochádzame čas. & Apos Nie je fér, že to musíme cítiť, viete? A muži akosi chodia po meste, akoby na to nemysleli.

Zdieľala, že tento proces bolí, a dodala, že s hormónmi nie je najlepšia.