„Anti“ od Rihanny je tu: Streamujte album v službe TIDAL + Pozrite si zoznam skladieb

Rihanna & veľmi očakávaný ôsmy štúdiový album Anti je konečne tu.

AKTUALIZÁCIA: Len si robím srandu. Zdá sa, že album TIDAL nahral zavčasu omylom a odvtedy bol z webu odstránený. Fanúšikom sa aj napriek tomu podarilo zachytiť screenshoty celého Anti zoznam skladieb (pozri nižšie) a jeden obzvlášť skrytý predplatiteľ začal úryvky na Twitteri - sme si istí, že tak, ako RiRi zamýšľal album počuť. Skvelá práca, TIDAL! Album odvtedy úplne unikol na internete, v streamovacích službách ho však zatiaľ nikde nenájdete.

AKTUALIZÁCIA 2: Ideme na to! Teraz je to naozaj, naozaj k dispozícii na streamovanie na TIDAL.Album obsahuje hlavný singel „Work“ s Drakeom, ako aj spoluprácu so SZA s názvom „Consideration“. „Same Ol & apos Mistakes“ je obálkou filmu Tame Impala & aposs Prúdy skladba, „New Person Same Ol & apos Mistakes“, ako Správy o Pitchforku . Predtým vydané single „Bitch Better Have My Money“, „American Oxygen“ a „FourFiveSeconds (feat. Paul McCartney a Kanye West)“ nie sú zahrnuté v zozname. ANTI .

AKTUALIZÁCIA 3: The ANTI bonusové skladby, ktoré budú sprístupnené v luxusnej edícii v piatok (29. januára), sú piesne „Pose“, „Sex With Me“ a „Goodnight Gotham“, ktoré obsahujú ukážku Florence + The Machine & aposs 'Iba ak na noc.'

Zoznam skladieb ANTI
1. „Úvaha (výkon SZA)“
2. „James Joint“
3. „Kiss It Better“
4. „Dielo (feat. Drake)“
5. „Desperado“
6. „Páni“
7. „Potreboval som ma“
8. „Áno, povedal som to“
9. „Rovnaké chyby Ol & apos“
10. „Nikdy nekončiaci“
11. „Láska na mozgu“
12. „Vyššie“
13. „Blízko teba“

Deluxe edícia
14. „Goodnight Gotham“
15. „Pose“
16. „Sex so mnou“

Včera (26. januára) začala kolovať online povesť, že dlho očakávaný album speváka FourFiveSeconds bude konečne poklesne koncom tohto týždňa , po prekvapivom vydaní prvého singlu. 8:00 sa točilo okolo a Práca skutočne klesol - Drake funkcia a všetko.

Potvrdila to aj samotná speváčka Diamonds Anti bola ukončená prinajmenšom pred pár dňami. Na Twitter zverejnila fotografiu, na ktorej je vyzdobená vo dvojici slúchadlá s klenotom , vyzerajúc nenútene krásne tak, ako to dokáže iba Rihanna, spolu s titulkom, ktorý čítal a počúval ANTI .

20 vecí Rihanna & aposs Hotovo Namiesto vydania & aposANTI & apos