Ricky Dillon vysvetľuje, prečo opustil YouTube: „Dosiahol som skutočne nízky bod“

Ricky Dillon vysvetľuje, prečo opustil YouTube:

Instagram

Internetová hviezda Ricky Dillon práve otvoril svoj odchod z YouTube. V stredu 8. januára 27-ročný mladík nahral svoje prvé video v novom roku. S názvom Prečo som opustil YouTube „video bolo pre Rickyho spôsob, ako hovoriť priamo so svojimi 3,2 miliónmi predplatiteľov a vysvetliť, kde bol.

Hviezda sociálnych médií odhalila, že sa rozhodol urobiť krok späť od filmovania a nahrávania na svoj vlastný kanál, aby mohol zarobiť peniaze ako nezávislý redaktor pre ďalšie hviezdy YouTube - napríklad Ethan a Grayson Dolan . Vysvetlil, že po vlne finančných ťažkostí je načase, aby urobil niečo iné ako YouTube, aby bol finančne stabilný.Nechcem sa tým zaoberať príliš hlboko, ale mal som veľa daňových problémov a finančne sa mi príliš nedarilo. A v júli som sa rozhodol stať sa nezávislým redaktorom, priznal. Teraz upravujem pre množstvo youtuberov, ktorých možno poznáte a milujete, a veľmi ich milujem. V skutočnosti je to skutočne milé upravovať pre niekoho iného, ​​pretože sa nemusíte osem hodín pozerať na svoju vlastnú tvár!

Neskôr Ricky povedal divákom, že oddýchnuť si od svojho vlastného kanála bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré pre seba urobil.

Som najstabilnejší a najspokojnejší, za aké som roky bol. Tento rok som dospel k bodu, keď som povedal: „Nemôžem robiť len YouTube.“ Je to príliš riskantné, je to stresujúce, vyvoláva to úzkosť, povedal. Toto leto som sa teda vo svojich financiách dostal na skutočne nízky bod a povedal som si: „Potrebujem urobiť niečo iné.‘ Milujem YouTube ... ale na zarábanie peňazí som potreboval viac než len toto.

Okrem práce ako nezávislý redaktor, YouTuber fanúšikom povedal, že v roku 2020 chce byť so svojim životom šťastnejší a spokojnejší. To nie je všetko! Ricky tiež oznámil, že v roku 2020 vydá novú hudbu.

Nenapísal som pieseň najmenej dva roky, skoro tri, ale mám rozpracovaných niekoľko nových piesní, povedal. Už som začal s niekoľkými z nich. Jedného z nich zaznamenávam veľmi skoro a som na nich hrdý.