Regina George Kto? 15 ikonických stredoškolských filmov znamená dievčatá, ktoré nie sú plasty [galéria]

V roku 2004 sa Regina George (Rachel McAdams) a jej klika Plastics (Lacey Chabert, Amanda Seyfried ) boli upevnené ako najvyššie stredné školy na obrazovke v strednej škole Tina Fey & aposs s príznačným názvom klasická popkultúra, Zlé dievčatá .

Priemerná dievčenská postava, ktorá je obľúbená a nenávidená jej rovesníkmi na obrazovke, je obľúbeným archetypom každého podstatného stredoškolského filmu, a má k tomu dobrý dôvod: Na tento obzvlášť ošklivý a nepriateľský typ populárneho dievčaťa sa zvyčajne pozerá skvele, kruto a narcisticky, zvlášť keď príde čas na poetickú spravodlivosť.

Ale Regina George nie je a je jediným filmovým priemerným dievčaťom so stránkou v našej horiacej knihe. Od Carrie do Vresy do Stredoškolský muzikál , kino zaznamenalo svoj spravodlivý podiel na krásnych násilníkoch, ktorí prichádzali a prechádzali desaťročiami.Preklikajte si našu galériu vyššie a zobrazte niektoré z najikonickejších zlých dievčat na obrazovke, ktoré kedy nepoužívajú a nepoužívajú plasty. A nie, prepáčte - vy stále môže & apost s nimi sedieť.