Vďaka videu „Ruská ruleta“ spoločnosti Red Velvet je vražda pozitívne rozkošná

Dievčenské skupiny K-Pop - trochu sexi tanca a sugestívnej lyriky stranou - si udržujú pomerne šteklivú reputáciu. Výsledkom je, že je dosť potrebné vidieť, ako družina vedome rozvracia žáner a ide o niečo viac ... zlovestné.

Disney hviezdy kde sú teraz

Po vydaní ich Zamat EP v marci, Červený zamat sa dnes (7. septembra) vrátia s vydaním tretieho mini albumu, Ruská ruleta - a všetko začína titulnou skladbou z EP.

Energická, retro znejúca elektro-popová melódia je viac-menej štandardné cestovné, aké sa dá očakávať od dnešnej & apossovej plodiny kórejských popových idolov, čo robí sprievodné video o to šokujúcejším. Dej? Vražda.Keď dievčatá spievajú svoju optimistickú melódiu, každá z nich sa sprisahala, aby zmrzačila nič netušiaceho druhého rôznymi príšernými spôsobmi: vložila do raňajkových cereálií dúhovo sfarbené matice a matice, zatlačila na klavír dole zo schodov - ba dokonca šliapala do postele priamo v premávke. A zatiaľ čo video nikdy vlastne ide tam je násilie veľmi implikované medzi všetkými roztomilými tancujúcimi a kamennými pohľadmi. Je to celkom podobná čierna komédia Jawbreaker - a je to dosť geniálne.

Viete, ako sa hovorí: udržujte svojich priateľov nablízku a - uh. Vlastne sa od nich len držte ďalej.

YouTube

harry niall louis a liam