Herci „Prečítajte si a plačte“: Kde sú teraz?

Herci „Prečítajte si a plačte“: Kde sú teraz?

Disney Channel

Keď mal premiéru v júli 2006, pôvodný film Disney Channel Prečítajte si to a plačte sa okamžite stal obľúbeným medzi fanúšikmi!

Hrajú Kay Panabaker , Danielle Panabaker a Jason Dolley , okrem iného, ​​film sledoval príbeh Jamie Bartlettovej, super plachej stredoškoláčky, ktorá vo svojom časopise s názvom Isabella (skrátene Je) tvorí obľúbené, nebojácne alter ego. Keď jej časopis náhodou vyjde v súťaži spisovateľov a Jamie vyhrá, kniha sa okamžite stane bestsellerom. Potom, čo nechala slávu získať to najlepšie z nej, Jamie sa objaví v televíznom rozhovore a odhalí, že celá kniha bola založená na jej skutočnom živote. Tínedžer je nakoniec nútený konfrontovať svoju pravdu a ospravedlniť sa svojim priateľom po tom, ako využije svoj život na to, aby sa stal autorom.Kým sa volal DCOM Prečítajte si to a plačte , film bol skutočne založený na knihe zo skutočného života Ako sa môj súkromný, osobný denník stal bestsellerom od Julia DeVillers . Teraz si vďaka Disney+môžu fanúšikovia užívať svet Jamie a Is, kedykoľvek chcú.

Pri chatovaní s UltimateDisney.com v roku 2009 Jason - ktorého fanúšikovia poznajú z viacerých projektov Disney Channel - odhalil, aké sú jeho skúsenosti s programom Prečítajte si to a plačte sada sa líšila od jeho ostatných DCOM, podobne Liahnutie Peťa a Minutemen .

Všetky to boli veľmi odlišné zážitky, vysvetlil vtedy herec. Zapnuté Prečítajte si to a plačte „Vtedy som bol pre celú vec Disney akosi nový a stále som sa veľa dozvedel o tom, ako to všetko fungovalo. Ale vtedy som sa tam skutočne stretol so štábom a z každého filmu je to skoro rovnaký štáb. Začal som tam nadväzovať priateľstvá a potom, keď som sa vrátil Minutemen „Bol som nadšený, pretože som rád povedal:„ Poznám celú posádku a poznám tam všetkých a som si istý, že aj moji spolupracovníci budú úžasní. A, samozrejme, boli.

Jason, ktorý začal ako Mlok Cory v dome , tiež si uvedomil rozdiel medzi natáčaním televíznej šou a filmu.

Keď ste v televíznej šou, nachádzate sa v zvukovej scéne a vo svojom zariadení, neustále idú štyri kamery, dvakrát alebo trikrát urobíte scénu a potom prejdete na ďalšiu scénu, vysvetlil. Pri nakrúcaní filmu idete na miesto skutočného miesta, takže má vždy k dispozícii iba jednu alebo dve kamery a pre scény majú rôzne uhly; podľa toho, ako dlho to trvá, môžu niektoré scény trvať aj celý deň.

kde býva sophia grace

Ako fanúšikovia vedia, Jason za tie roky pokračoval vo veľkej kariére Disneyho, ale nie je jediný, kto dosiahol úspech po Prečítajte si to a plačte . Prejdite galériou a zistite, o čom je obsadenie teraz.

1 z 18

kay-panabaker-then-disney

Disney

Kay Panabaker si zahral Jamieho Bartletta

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

2 z 18

Phil budúcnosti

Instagram

Na čom je Kay Panabaker teraz?

Kay ďalej hviezdila mesačný tanec Alexander , Opatrovníctvo , Sláva , Jazerný efekt , Malé vtáky , Žiadna obyčajná rodina , CSI , Kyberšikana , Beverly Hills Chihuahua 3: Nech žije večierok, Nancy Drew a viac. V roku 2012 sa herectva vzdala kvôli štúdiu zoológie na UCLA. Teraz pracuje ako chovateľka zvierat v Disney’s Animal Kingdom. Voľný čas trávi aj kontrolou videohier v online podcaste.

3 z 18

danielle-panabaker-then-disney

Disney

Danielle Panabaker hrala Isabellu (Is)

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

4 z 18

Obsadenie „Zaseknutí na predmestí“: Kde sú teraz?

Broadimage/Shutterstock

Na čom je Danielle Panabaker teraz?

Danielle pokračovala v dosť veľkej kariére a hrala v nej Sky High, Summerland, Potrebná drsnosť, Arrow, The Flash, Supergirl, Legends Of Tomorrow a viac. Pokiaľ ide o jej milostný život, v roku 2017 sa vydala za dlhoročného priateľa Hayes Robbins a v roku 2020 privítala svoju prvú dcéru.

5 z 18

jason-dolley-then-tumblr

Tumblr

Jason Dolley si zahral Connora Kennedyho

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

6 z 18

Horúce novinky Disney Channel Neds

Shutterstock

O čo sa Jason Dolley teraz chystá?

Jason pokračoval v účinkovaní v niekoľkých ďalších reláciách DCOM a Disney Channel, vrátane Cory v dome , Liahnutie Peťa a Veľa šťastia Charlie . Zjavil sa v Vrtuľníková mama a niekoľko televíznych vystúpení vrátane jeho úlohy v šou ABC Americká žena v domácnosti . Aktuálne je vo vzťahu s herečkou Mia Hulen .

7 z 18

chad-broskey-then-disney

Disney

show ako liv and maddie

Chad Broskey hral Marca Vegu

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

8 z 18

Herci „Prečítajte si a plačte“: Kde sú teraz?

Instagram

Čo teraz Chad Broskey robí?

Chad sa objavil v oboch televíznych filmoch Legálne blondínky a bol uvedený v epizóde seriálu Nashville . Odvtedy sa podľa jeho slov stal talentovým manažérom Účet Instagram , a pracuje pre Discover Management.

9 z 18

alexandra-scagliotti-then-tumblr

Tumblr

Allison Scagliotti hrala Sawyera ‘Myrna’ Sullivana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

10 z 18

Comic Con, New York, Amerika - 09. október 2015

Nancy Rivera/Ace Pictures/Shutterstock

Čo teraz Allison Scagliotti robí?

Allison v priebehu rokov hosťovala v niekoľkých televíznych reláciách, vrátane Prepnuté pri narodení , Upírske denníky a Čerstvé z lode . Hrála tiež ako Claudia Donovan Sklad 13 a úloha Camille Engelsonovej v sérii Zošívačky . Ale to nie je všetko! Herečka tiež režírovala niekoľko epizód z Henry Danger .

11 z 18

nick-whitaker-then-disney

Disney

Lenny Bartlett si zahral Nick Whitaker

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

12 z 18

nick-whitaker-now-instagram

Instagram

Čo teraz Nick Whitaker robí?

Od svojej úlohy Nick úplne odišiel z herectva a má teraz celkom normálny život. Je ženatý a má jedného syna.

13 z 18

holubica cameron na pláži
tom-Virtue-Then-Disney

Disney

Tom Virtue hral Ralpha Bartletta

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

14 z 18

aj stevens vrhli, kde sú teraz

Instagram

Čo je Tom Virtue doteraz?

Toma Toma možno poznáte z jeho úlohy reverenda Stonea v roku Tajný život amerického teenagera ! Tiež vyjadril Jonasa Foutleyho v As Povedal Ginger . To nie je všetko. Herec tiež hral v mnohých filmoch vrátane Iron Man 3 , Blades of Glory , Škaredá pravda a viac!

15 z 18

alexandra-krosney-then-youtube

YouTube

Alexandra Krosney hrala Harmony

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

16 z 18

Spustenie batohu Feed Health v prospech osvety a projektov krmív, Santa Monica, Los Angeles, Amerika - 26. augusta 2009

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

Na čom je Alexandra Krosney teraz?

Alexandra pokračovala v hraní a dokonca mala v tejto šou hlavnú úlohu Posledný stojaci muž . Tiež sa objavila v Emily Owens, M.D., Sotva smrtiaca a Vlastná propagácia .

17 z 18

snímka obrazovky-2016-07-26-at-11-51-00-am

Disney

Markýza Brown hrala Lindsay

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

18 z 18

read-it0and-weep-markýza

Instagram

Čím je Marquise Brown doteraz?

Markíza sa aj naďalej trochu správala a dokonca hrala ako Chandra Taylor Nedov odtajnený sprievodca školským prežitím . Okrem toho, že sa objavíte v Grey's Anatomy, Scandal, Strange Angel a Baby Daddy , vytvorila si vlastný módny blog s názvom Med v mojich pätách .