Quinn sa dostal do automobilovej zrážky na „Glees Winter Finale“ On My Way

Tento týždeň & aposs epizóda & apos Veselo , & apos & apos Na mojej ceste „& apos išlo predovšetkým o výber života a nie o cúvanie, ale posledné dve sekundy boli šokujúco temné.

Vyzeralo to, že Quinn bola späť na vrchole po svojej vzpurnej fáze a pokusoch o krádež jej dieťaťa späť začiatkom tejto sezóny. Je jej odpustené. Bolo jej odpustené. Bola & prijatá na Yale a v & aposNa mojej ceste & bola prijatá späť do Cheerios. Dokonca sa uzavrela mier s Rachel a povedala jej, že je šťastná, že sa s Finnom vydávajú. Koniec & aposOn My Way & apos hrozil, že sa všetko zmení pre Quinna.

gilmore girls cast vtedy a teraz

Potom, čo Rachel počuje, že Quinn je v poriadku, keď sa vydáva za Finna, pozve ju, aby sa stala svadobnou družičkou. V deň svadby, zatiaľ čo Finn je sentimentálny a miláčikovia a rodičia vymýšľajú prerušenie, je Quinn po dopravení domov, aby si vzala šaty pre družičku a apos, zachytená v premávke. Dostane od Rachel niekoľko zúrivých textov, v ktorých sa naliehavo pýta „kde si?“ Keď píše SMS „mojou cestou“, jej auto zrazilo nákladné auto.V poslednom ročníku sme videli Quinna veľa, príliš veľa na to, aby bola obeťou textových správ za jazdy. Prosím, buď v poriadku, Quinn, PROSÍM!

pieseň miley cyrus nick jonas