Quinn Fabray sa vracia k blondínke, aby odhodila bombu na film „Glee“

Quinn Fabray ( Dianna Agron ) ukradol predstavenie dnes večer & aposs & apos Ja som Unicorn & apos epizóda z & apos Veselo . & apos Ružovlasá bývalá roztlieskavačka našla svoju vnútornú rebelku pred minulotýždňovou & apossovou premiérou a ocitla sa medzi všetkými nesprávnymi ľuďmi. V tejto epizóde sa však vrátila k blonďavým zámkom - nie však k svojmu dobrému ja.

Vzhľadom k tomu, prípravka Cheerio / New Directions prešla väčšinu epizódy svojimi prameňmi tónovanými bublinami, ale pre dobrú vec sa rozhodla vrátiť k svojej pôvodnej farbe. Idina Menzel sa vrátila do & aposGlee & apos ako Shelby Corcoran na druhej výstave sezóny, s najväčšou pravdepodobnosťou zviazať voľné konce s narodenou dcérou, ktorej sa vzdala kvôli adotácii, Rachel, a znovu spojiť svoju vlastnú adoptovanú dcéru Beth s jej pôvodnými rodiacimi rodičmi Quinnom a Puk.

Nazdávame sa však, že nemala v úmysle zlúčiť rodinu natrvalo , ale to je dojem, že Quinn mala ... Alebo aspoň výsledok, ktorý si vynúti v budúcich epizódach, bez ohľadu na to, kto jej príde do cesty. Kvôli kontaktu so svojím dievčatkom sa Quinn rozhodla fyzicky očistiť svoj čin a vrátiť sa k svetlým zlatým vlasom a čistému zovňajšku. Puckovi (celkom zlému, dodáme) však prezradila, že má škodlivé plány na opätovné získanie plná väzba na Beth.

Budeme sa musieť naladiť na budúci týždeň & aposs & aposAsijská epizóda F&apos, aby sme videli, čo sa stane, ale jedno vieme určite, že zatiaľ čo zlé dievča Quinn je stále nažive a v poriadku, v sezóne 3 je blondína.