Cena Jake Paul zaplatená za dom Team 10 je poburujúca

jake

Getty Images

Priznajme si to, Jake Paul bol v zásade nútený opustiť svoj domov v oblasti Beverly Grove kvôli niektorým nahnevaným susedom, ktorí to mali dosť s výstrelkami tímu 10. Nielen to, ale Jake Paulers poznal adresu domu a doslova by celý deň stál pri bráne a čakal, kým nazrie do senzácie internetu alebo kohokoľvek z jeho posádky. Nakoniec sa Jake zbalil a odišiel len aby sa presťahoval do megazámka v Calabasas. Nový dom je legitímne obrovský a žije tam takmer každý z tímu 10. Jake sa rozhodol, že počas jedného zo svojich vlogov poskytne svojim fanúšikom prehliadku jeho nie tak skromného príbytku, pretože to je doslova to najpodstatnejšie, čo mohol na značke urobiť.

Teraz sa chceme pozrieť na špecifiká. Koľko ho Jakeov obrovský domček v skutočnosti stál? Ako to vo vnútri skutočne vyzerá? (Pre tých, ktorí nevideli jeho vlogové turné.) A aká je adresa nového domu? Pretože, viete, to je tu asi najdôležitejšia informácia. Okrem toho, že nový domov je posledným vylepšením, má výťah, kancelársku miestnosť Team 10, balkóny, obrovský dvor a veľa priestoru na aktivity.Aká je cena domu Team 10?

Pripravte si želanie, aby ste o tejto skutočnosti nikdy nepočuli. Podľa neho Jake skutočne kúpil - nie prenajal - svoj nový dom Calabasas za 6,925 milióna dolárov Los Angeles Times . Dom má rozlohu 15 000 štvorcových stôp a rozlohu 3,5 akra s uzavretou dlhou príjazdovou cestou. V dome bol údajne v júni uvedený zoznam za 7,395 milióna dolárov. Jake však nie je jediný, kto má peniaze na to, aby mohol sebe a svojim priateľom dopriať taký úžasný životný priestor. Logan Paul skutočne kúpil dom v kalifornskom Encine za 6,55 milióna dolárov. Jedna vec je istá, byť bratom Paulom nie je dobré.

Aká je adresa domu Team 10?

Presnú adresu domu bohužiaľ nemáme. Nachádza sa však niekde v Calabasas v Kalifornii na veľmi odľahlom pozemku. Takže, Jake Paulers, ak si myslíte, že sa budete môcť dostať tak blízko ako k predchádzajúcemu domu Team 10, zamyslite sa znova. Nehnuteľnosť má dlhú príjazdovú cestu a bránu, čo znamená, že ak chcete vidieť senzáciu internetu, možno budete musieť počkať, kým k vám príde.

Ako vyzerá dom Team 10 vo vnútri?

Na začiatok má hlavnú spálňu, ktorá je nepochybne pre Jakea, ďalších sedem apartmánov, balkón, dve šatne a sprchovací kút, ktorý obsahuje paru, aromaterapiu a Bluetooth. Kancelária, telocvičňa a divadlo s mokrým barom. Bazén je k dispozícii, ale v súčasnosti sú tu dva vodopády, grily a niekoľko terás. Ach áno, a to nie je všetko. Do garáže sa zmestia štyri autá a na motorové ihrisko sa zmestí ďalších 12. Áno, ďalších 12. Zahrnuli sme niekoľko fotografií z jeho spálne, balkónu, kúpeľne a šatníka.

jake

jake 1

bola zrušená elitná sila laboratórnych potkanov

jake 2

jake 3

Pozrite sa na jeho úplnú prehliadku domu:

Aká je čistá hodnota Jake Paula?

Nevieme ako vy, ale redaktori tu na Coolshippodcast sa nemohli čudovať, koľko YouTuber skutočne stojí. Ak si môže dovoliť skutočne kúpiť taký dom, potom to musí byť veľa, nie? Rozhodli sme sa to vyšetriť. Údajne vyrába asi 32 000 dolárov DENNE z jeho videí na YouTube. Ak to bolo vypočítané správne, znamená to, že Jake Ročne zhrabne zhruba 12 miliónov dolárov. Jeho čistý majetok sa rovná asi 7 miliónom dolárov. To je veľa cesta.