Ukážky skladieb z filmu Teenage Dream: The Complete Confection od Katy Perry

Katy Perry lieči fanúšikov a výkon na Nickelodeon Kids & apos Choice Awards , a teraz ich upraví na ukážku & apos Teenage Dream: The Complete Confection . & apos Útržky dvoch nových skladieb a megamixu sa dostali na web!

Prvý nový klip k piesni je od & aposWide Awake, & apos je midtempo balada, ktorá dáva hlupákovi vedieť, že nedostal & apost to najlepšie z nej (myslím & aposPart Of Me & apos, ale pomalšie). Zatiaľ čo Perry trval na tom & aposČasť Ja & apos nebol & apost o jej bývalom, Russellovi Brandovi - a my jej veríme, vzhľadom na to, že bola napísaná a demonštrovaná už v roku 2010 - & amp; nie sme si istí & aposWide Awake. & apos Čas to ukáže, ale & aposs včas. Perry spieva. “ Padám z oblačnej deviatky / Havarujem z vysokej / Ja & aposm púšťam dnes večer / Ja & aposm padám z oblaku deväť / Ja & amp; široko prebudený / Ja & aposm nestrácam žiadny spánok / Zobral som každý kúsok / A pristál na svojich nohách / Don & apost nepotrebujem nič & apos, aby som sa dokončil. „To & aposs naše dievča!

Ďalší kúsok je z filmu & aposDressing Up a apos ódy na hranie spálni. Perry uvažuje o tom, že si v tejto zaparkovanej tanečnej skladbe oblečie okrem iného oblečenie pre sestričky a sestry. Perry je v tejto melódii zmyselná zvodkyňa, ktorá vlastní svoj sexappeal, ale zachováva si časť svojej podpisovej hlúposti.Tretia lahůdka je z megamixu všetkých jej hitov číslo 1 z pôvodného & aposTeenage Dream. & Apos Získame letmý pohľad na bezproblémovú kombináciu & aposCalifornia Gurls & apos a & aposThe One That Got Away. & Apos & aposTeenage Dream a apos & aposLast Friday Night (TGIF) Hovorí sa, že & apos a & aposE.T. & apos sú v plnej verzii.

Na základe toho, čo sme & aposve doposiaľ počuli, môžeme & apost počkať, kým vyjde náš obľúbený hviezdičkový cukrík & aposs & aposComplete Confection & apos! Hitový stroj sa dostal na pulty a do digitálnych predajcov 27. marca.

Vypočujte si & aposWide Awake, & apos & aposDressing Up & apos a Megamix Snippets