Prečo si fanúšikovia myslia, že Demi Lovato Shades bývalého priateľa Wilmera Valderrama v novej skladbe

 Prečo si fanúšikovia myslia, že Demi Lovato Shades bývalého priateľa Wilmera Valderrama v novej skladbe

Prečo si fanúšikovia myslia, že Demi Lovato Shades bývalého priateľa Wilmera Valderrama v novej skladbe

Charley Gallay, Getty Images

Je Demi lovato o pesničke „29“. Wilmer Valderrama ?

Niektorí fanúšikovia špekulujú, že Lovato na ňu hádže tieň Táto relácia zo 70. rokov ex v pripravovanej skladbe „29“, z ktorej sa spevák nedávno podelil.

' Ďaleko od nevinných / Aký súhlas f--k? / Čísla ti povedali, že nie / Ale to ťa nezastavilo “ Zdá sa, že Lovato spieva na skladbe, podľa virálneho klipu zdieľaného na TikTok.Na inom mieste sa zdá, že Lovato odkazuje na vekový rozdiel medzi milencami: ' Nakoniec 29 / Smiešne, rovnako ako si bol ty v tom čase / Myslel si, že to bol tínedžerský sen / Len fantázia / Ale bol tvoj alebo môj? '

Vypočujte si nižšie:

Akonáhle sa úryvok dostal na sociálne siete, fanúšikovia začali špekulovať o jeho význame a potenciálnom spojení s predchádzajúcim vzťahom Lovato s hercom.

'Demi Lovato prichádza po krvi s týmto novým albumom, keď volajú ex-Wilmera Valderrama,' jedna osoba napísal na Twitteri .

„Páči sa mi, ako môže byť ‘29’ odkaz na vzťah Demi s Wilmerom, ale názov by mohol obsahovať aj záver s ich 20-tkou, navyše s ich minulosťou, keď majú 30...demi je skutočný umelec,“ ďalší fanúšik tweetoval .

Lovato predtým diskutovala o ich vzťahu vo svojom dokumente, Jednoducho Komplikované .

'Keď som sa prvýkrát stretol s Wilmerom, mal 29 rokov. Stretol som ho 11. januára 2010 a bolo to pri natáčaní PSA v jeho dome na sčítanie ľudu v roku 2010,' prezradil spevák v dokumente.

„Myslel som si, že je naozaj roztomilý,“ pokračovali. 'Naozaj ma nezaujímali sčítacie formuláre. Ale [keď] som ho stretol a prvýkrát som si ho pozrel, bol som nalíčený a nalíčený, on vošiel, posadil sa a ja som povedal: milujem tohto muža“ a „Musím ho mať.“ Ale mal som len 17, takže povedal: 'Choď odo mňa'.“

Lovato a Valderrama rozdelenie v roku 2016 .

Ôsmy štúdiový album Lovato, Svätý Fvck , vychádza 19. augusta. Nedávno vydané single zahŕňajú „Skin of My Teeth“ a „Substance“.