Hlasoví herci „Phineas a Ferb“: Kde sú teraz?

Pozrite sa na prvý pohľad na

Disney

Od vtedy Phineas a Ferb prvá premiéra 17. augusta 2007, fanúšikovia boli posadnutí dvojicou animovaných nevlastných bratov, ktorí boli rozhodnutí prežiť najlepšie leto vôbec. Hrajú Vincent Martella , Thomas Brodie-Sangster , Ashley Tisdale , Alyson Stoner , Mitchel Musso a ďalšie, séria pokračovala celkovo štyri sezóny, než v roku 2015 prišla na svoj trpko -sladký koniec.

Našťastie pre fanúšikov, svet Phineas a Ferb je stále nažive a dobre vďaka Disney+, ktorý mal premiéru nový film - Phineas & Ferb Film: Candace Against the Universe - v hlavnej úlohe pôvodné obsadenie. Tento film zasiahol streamovaciu službu v auguste 2020 a priniesol divákom päť rokov do budúcnosti, potom, čo sa ikonické leto Phineasa a Ferba definitívne skončilo. Bratia cestovali široko -ďaleko na cestu za záchranou svojej sestry Candace, ktorú uniesli mimozemšťania.Spravili sme Phineas a Ferb 10 rokov, séria, a bolo to skutočne smutné, keď sa to skončilo. Boli to tri roky, čo som hral Candace, a preto keď nám bolo povedané, že robíme tento film, bol som tak nadšený, že som to mohol urobiť. Bol som trochu nervózny; Hovoril som si: „Ach, budem schopný nájsť jej bláznovstvo?“ Pretože sme očividne vyrástli a dospeli, povedala Ashley. Týždenník zábavy v tom čase. Hovoril som si: „Nechaj ma to trochu pocítiť.‘ ... Ale je to taká skvelá postava, ktorú je možné hrať. Existuje len toľko tvorivej slobody; neexistuje pre ňu žiadny limit a všetky veci, ktoré robím v šou a v tomto filme, do nej začínajú pridávať toľko vecí.

The Stredoškolský muzikál kamenec žartoval TENTO JEDEN že pri vyjadrovaní Candace má odo mňa šialenú stránku, ktorú som vypustil.

Nie, myslím, že mi zaberá veľa energie. V skutočnosti môžem hrať len dve hodiny naraz, keď hrám Candace, pretože ma to jednoducho vyčerpáva, vysvetlila Ashley. Jej energia je taká divoká. Ale milujem hrať postavy, ktorými nie som. Je to pre mňa oveľa zábavnejšie a zábavnejšie, byť schopný byť šialený, bláznivý a divoký. ... vlastne rád pozerám Phineas a Ferb . Myslím si, že je to preto, že to nevidím, keď to robím.

Na oslavu pokračovania tejto epickej série Vegánsky zážitok sa rozhodol zistiť, čo presne Phineas a Ferb hlasoví herci sú zatiaľ v hre! Prejdite si našu galériu a zistíte to.

1 z 10

Disney

Vincent Martella hral Phineasa Flynna

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

prečo to Alex Christian Jones opustil

2 z 10

Instagram

Vincent sa preslávil úlohou Phineasa, ale herec sa predstavil aj v r Miloov Murphyho zákon, Riley, McFarland, USA, Batman: Smrť v rodine a viac.

3 z 10

Disney

Thomas Brodie-Sangster hral Ferba Fletchera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

4 z 10

sú charli a naháňajú sa spolu

Dan Wooller/Shutterstock

Fanúšikovia môžu Thomasa poznať pre jeho úlohu Mloka v týchto troch Bežec v labyrinte filmov, ale účinkoval aj vo filmoch ako Star Wars: Epizóda VII - Sila sa prebúdza, Dragon Rider a ukazuje ako Thunderbirds Are Go , Deň červeného nosa, Gambit kráľovnej a Bezbožný .

Herec prekvapil fanúšikov v apríli 2020, keď pridal sa k Instagramu .

5 z 10

Disney

Ashley Tisdale si zahrala Candace Flynn

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

6 z 10

prsné implantáty ashley tisdale

MediaPunch/Shutterstock

Môže byť známa ako Sharpay Evans v Stredoškolský muzikál , ale Ashley tiež hrala v Kim Possible , Sladký život Zacka a Codyho , Mimozemšťania v podkroví , Rajské vtáky , Hellcats , Predtým, ako sme to urobili , Strašideľný film 5 , Sabrina: Tajomstvo mladej čarodejnice , Ostrihané , Hrať to v pohode , Mladí a hladní , Zázvorové patentky , Očarujúce , Skylanders Akadémie , Pandy v New Yorku, Carolin druhý akt a Veselé Šťastný Čokoľvek .

Ashley má tiež veľkú hudobnú kariéru a zahodila tri albumy s najnovším, Príznaky , ktorá bola vydaná v máji 2019. Herečka sa vydala za skladateľa Christopher French v roku 2014 a v marci 2021 privítali dievčatko.

7 z 10

s kým teraz chodí lea michele

Disney

Alyson Stoner hrala Isabellu Garcia-Shapiro

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

8 z 10

Disney Channel Najlepší priatelia Ako vyzerajú teraz

MediaPunch/Shutterstock

Alyson toho od čias Disneyho dokázala veľa. Ďalej hrala v množstve filmov a televíznych relácií, vrátane Mladá spravodlivosť , Mačka Pete , Milolov Murphyho zákon, Hlasný dom a viac! Vyjadrila tiež postavu vo videohre Kráľovské srdcia V priebehu rokov vydala dva albumy, začala vlastnú sériu tanečných videí a objavila sa v mnohých hudobných videách.

9 z 10

Disney

Mitchel Musso hral Jeremyho Johnsona

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 z 10

Hviezdy Disney, ktoré boli zatknuté

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Zahral si aj v Hriechy našej mládeže , Dvojica kráľov , Piesok , CHARACTERz , Bakalárske levy , Milolov Murphyho zákon a viac. Mitchel tiež začal hudobnú kariéru, zahodil dva albumy a otvoril sa pre Stanica metra na turné.