História zoznamky Peyton List: Sprievodca milostným životom kamenca Disney Channel

Konečné zrútenie milostného života Peyton List

Shutterstock

Diváci Disney Channel to môžu vedieť Peytonov zoznam z jej úlohy Emmy Rossovej v dvoch šou Disney Channel - Jessie a BUNK’D - ale teraz je herečka už dospelá! Po dňoch Disneyho pokračovala Peyton v úlohách v ďalších televíznych reláciách vrátane Ľahké ako pierko a Cobra Kai .

prečo končia laboratórne krysy

Aj keď je vo svojom profesionálnom živote veľmi otvorená, Peyton rada udržiava svoje osobné vzťahy pod pokrievkou. Za tie roky sa dostala na titulky vzťahov iba s jednou verejnou romantikou. Herečka randila Nehanebný hviezda Cameron Monaghan takmer dva roky, od roku 2017 do rozdelenia v januári 2019. Počas ich spoločného pobytu duo krátko hovorilo o ich vzťahu v rôznych rozhovoroch a na sociálne siete zverejnilo množstvo fotografií plných PDA.Peyton a Cameron sa prvýkrát stretli pri nakrúcaní filmu Hymna dospievajúceho proroka v roku 2017. Celé obsadenie, všetci sme zdieľali upútavku a boli sme všetci v jednom hoteli. Bolo to malé mesto, dve a pol hodiny vzdialené od Vancouveru, takže sme sa všetci skutočne spoznali a všetci sme sa tak zblížili, spomína Peyton počas rozhovoru so septembrom 2018 s Séria Build . A potom sme si v polovici začali s Cameronom uvedomovať, že sa máme radi, a potom sme spolu začali chodiť.

V tom čase herečka preháňala svojho chápavého priateľa, ale v januári 2019 E! Správy priniesol správu, že dvojica to oficiálne označila za ukončené. Potom Cameron potvrdil správu prostredníctvom sociálnych médií. Ktovie, čo môže priniesť budúcnosť, ale tešiť sa na všetky tie neuveriteľné veci, ktoré vás budú čakať. A ako vždy, želal si vaše šťastie, napísal vo vymazanom tweete.

Pokiaľ ide o ohliadnutie sa za minulými románkami, Peyton zostáva na svoj milostný život ostýchavá, ale pri rozhovore s ňou sa pozrela späť na milostný trojuholník zo svojej minulosti. Ľudia v apríli 2019.

Pamätám si, ako som čítal Súmrak a byť ako ‚Do čerta, to musím mať,‘ zavtipkovala vtedy. Dvaja chlapci sa o teba bijú a mám pocit, že keď som vyrastal, hovoril som si: „Dang, musím hrať na ihrisku.“ ... Rozhodne mám pocit, že som si pre seba vytvoril milostný trojuholník, ktorý sa skončil strašne. Pamätám si to a bál som sa vtedy niekoho aj pobozkať, pretože som bol dieťa. ... Bol som rozhodne tým hrozným dieťaťom, ktoré milovalo jeho drámu.

Prejdite sa našou galériou a odhaľte kompletný rozpis Peytonovho milostného života.

1 zo 4

Konečné zrútenie milostného života Peyton List

Chelsea Lauren/Shutterstock

Peytonov vzťahový stav

Keďže herečka rada skrýva svoj milostný život, nie je jasné, či sa s niekým v súčasnej dobe stretáva alebo nie. Niektorí Cobra Kai fanúšikovia špekulovali, že chodí s costarom Jacob Bertrand , ale o rumorovanej romantike verejne nehovorili.

2 zo 4

peyton-cameron02

Instagram

Prvé stretnutie s Cameronom

Peyton a Cameron vo filme hrali jeden vedľa druhého Hymna dospievajúceho proroka “, ktorý nasledoval po príbehu Luka (hral Camerona), ktorý predpovedá smrť svojho najlepšieho priateľa a úplne sa zamiluje do Peytonovej postavy Faith. Costars si pri vytváraní filmu navzájom padali mimo obrazovku.

3 zo 4

Prehliadka Naeem Khan, jar, leto 2019, New York Fashion Week, USA - 11. septembra 2018

Gregory Pace/Shutterstock

Vzťah Peytona a Camerona

V októbri 2017 Peyton potvrdil jej a Cameronovu romantiku rozprávaním Rogue Magazine že bola v novom vzťahu .

4 zo 4

Konečné zrútenie milostného života Peyton List

Stephen Lovekin/Shutterstock

Peyton a Cameron’s Split

Aj keď nie je jasné, čo presne viedlo k ich rozchodu, Cameron oznámil, že títo dvaja sa rozišli v januári 2019 prostredníctvom Twitteru.

Hej @PeytonList, usúdil, že teraz je vhodný čas na uverejnenie tohto príspevku, a popisoval odstránené video. Video bolo natočené na súbore Hymna asi dva dni potom, čo sme spolu začali chodiť. Očividne som bol zaskočený. Ďakujeme, že ste spolu prežili takmer dva úžasné roky. Milujem ťa a prajem ti to najlepšie.

Peyton nikdy ich rozchod verejne neriešil.

ali a aj disney kanál