Passenger, ‘Let Her Go’ - Song Meaning

Britský folkový spevák Passenger - rodený Michael Rosenberg - je ako jeho krajan Ed Sheeran v tom, že svojimi kompozíciami nosí srdce na rukáve. Je o niečo ľudovejší ako zázvorové dieťa a jeho pieseň & aposLet Her Go & apos je emotívna pieseň ťahajúca srdce, kde je jeho bolestne krásny hlas podporený klavírom, sláčikmi a akustickou gitarou.

Pieseň je bohatá na význam a my tento prvok analyzujeme, aby sme zistili, o čom je táto pieseň.

spieval zac efron stredoškolský muzikál

„No, svetlo potrebuješ iba vtedy, keď & aposs horí / Slnko ti chýba len keď začne snežiť / Len vieš, že ju miluješ, keď ju necháš ísť / Len viem, že si bol vysoký, keď sa cítiš nízko / Len nenávidíš cestu, keď ti chýba domov / Len viem, že ju miluješ, keď ju necháš ísť / A necháš ju ísť. “Dobre, kde začneme, pretože tieto frázy majú hustý význam? Po prvé, uvažuje o odvekej dileme, pokiaľ ide o lásku. Ak niekoho milujete, nechajte ho ísť. Ak sa vrátia, dajú vám za pravdu. Ak to neurobia, nikdy to tak nebolo. Cestujúci to povedal len čerstvým a novým spôsobom pomocou polárneho porovnania.

Rozširuje tiež predstavu, že máte tendenciu si neuvedomovať, čo máte, kým to dávno nezmizne. Ak nenávidíte cestu, len keď vám chýba domov, a milujete ju, len keď ju necháte ísť, znamená to, že veci beriete ako samozrejmosť a uvedomujete si veci príliš neskoro. Existuje však aj myšlienka, že na vytvorenie dúhy je potrebné slnko a dážď, a vy si môžete & nbsp; užiť slnečné dni postriekané letom, pokiaľ sa nevyrovnáte s brutálnym zimným mrazom. Komplikované, povedali sme ti to!

'Vidíš ju, keď zavrieš oči / Možno jedného dňa pochopíš prečo / Všetko, čoho sa dotkneš, určite zomrie.'

Dobrodružstvá v strážení detí 2016

Ľahko najbolestivejšia línia v piesni, ktorá vysiela do našich tiel napätie srdca, tieto slová odhalia hlbšiu bolesť. Nechať ju ísť je nevyhnutné, možno pre jej prežitie. Zdá sa, že si myslí, že pre ňu nie je dobrý alebo nie je dosť dobrý. Povzdych Sebaobetovanie - nie je a je to pravý skutok lásky?

bella thorne slávna v láske

'Rovnaký starý prázdny pocit vo vašom srdci / apos Pretože láska prichádza pomaly a ide tak rýchlo.'

Celkovo možno lásku skutočne oceniť, iba ak ste stratu prežili, ale vydržte ju. Držte sa toho. Oceniť to. Pretože láska nie je ako autobus, s ďalším o päť minút príde za roh. Narazil na univerzálnu pravdu o láske, ktorá odráža skutočnosť, že nie je viazaná časom.

Tady to máte - naše čítanie Passenger & aposs & aposLet Her Go. & Apos Ste v zhode, Coolshippodcasters? Alebo absorbujete pieseň úplne inak? Povedzte nám to v komentároch nižšie.

Vypočujte si Passenger, & aposLet Her Go & apos