Hviezda „vonkajších bánk“ Madison Baileyová sa uchádza o hraničnú poruchu osobnosti

Hviezda „vonkajších bánk“ Madison Baileyová sa uchádza o diagnostiku hraničnej poruchy osobnosti

Chelsea Lauren/Shutterstock

Počas nedávneho rozhovoru Vonkajšie banky hviezda Madison Bailey sa otvorila o živote s hraničnou poruchou osobnosti a rozhodla sa zdieľať svoju diagnózu s celým svetom.

Mám pocit, že je to taká obrovská časť toho, kto som, a naozaj chcem, aby ma ľudia mohli spoznať. Nie som hanblivá, darí sa mi v transparentnosti, vysvetlila počas rozhovoru s Zábava dnes večer . Myslím si, že je skutočne dôležité hovoriť hlasom, je to niečo, čím prechádzam, nie je to niečo, o čom viem všetko. Deň čo deň na to prichádzam sám.Pokračovala, zistil som svoju diagnózu a to je to, čo som potreboval - slovo, ktoré by som to nazval inak ako „blázon.“ Dostal som to a prišiel som na to. Začal som si uvedomovať svoje vlastné spúšťače. Všetci sú iní. Každý je iný.

Keď o nej hovoríte mentálne zdravie , herečka priznala, že nie je terapeutom.

Som veľmi vnútorná v spôsobe, akým sa rada zaoberám vecami, a v mnohých veciach sa rada vzdelávam, povedala Madison, čo urobila po diagnostikovaní okolo 17 alebo 18 rokov.

Teraz, keď má platformu, 21-ročná vysvetlila, ako ju plánuje použiť na pomoc iným, ktorí môžu prechádzať rovnakými vecami ako ona.

S mojou poruchou má veľa výhod a nevýhod, povedala herečka. Jednou z hlavných vecí je, že sa mi často páči a nepáči, takže sa často mení aj moja estetika. Môj hudobný vkus sa často mení.

Pokračovala, mám veľmi širokú osobnosť, čo mi umožňuje spojiť sa s mnohými ľuďmi. Byť citlivý bolo také ťažké. To je ďalšia z hlavných zložiek tejto poruchy - mať nervy voči všetkým emóciám a pocitom. Ale myslí si, že to má svetlú stránku, že mi umožňuje spojiť sa s toľkými ďalšími ľuďmi. Dokážem sa ľahko vžiť do kože iných ľudí a dodať empatiu s autentickosťou.

Madison tiež vysvetlila, ako bolo herectvo pre ňu dobrým východiskom, pokiaľ ide o život s touto poruchou.

V dňoch, keď je skutočne ťažké byť sama sebou, je skutočne ľahké byť niekým iným, uzavrela.

Ak vy alebo niekto, koho poznáte, potrebuje pomoc, zavolajte na národnú horúcu linku pre krízu mládeže na čísle 1-800-448-4663.