OneRepublic, ‘Counting Stars’ - význam piesne

Jedna republika & aposs uplifting & apos Počítanie hviezd & apos je jedným z ich najväčších rozhlasových smečov. Je to dobrý pocit, ktorý je chytľavý a super zábavný. Rozkladáme pieseň a dávame hlbší význam na lyrickej úrovni.

'Už sme nehovorili o počítaní dolárov / budeme počítať hviezdy / Áno, budeme počítať hviezdy.'

Je zrejmé, že rozprávač Ryana Teddera a apossa zaujímajú iné než peňažné prenasledovania. Prečo sa topiť v peniazoch? Mo & apos peniaze, mo & apos problémy. Ale to doslova neznamená ľahnúť si na chrbát, do trávy, za hviezdnej noci a spočítať hviezdy dotýkajúce sa nočnej krajiny. Hviezdy = požehnania. Spočítajte si teda svoje požehnania a pamätajte na to, čo je v živote dôležité.„Vidím tento život / Ako kývajúci sa vinič / Swing moje srdce cez čiaru / V mojej tvári blikajúce znamenia / Hľadajte to a nájdete / Starý, ale ja nie som taký starý / Mladý, ale ja nie som taký odvážny / A Nemyslím si, že svet sa predáva / robím to, čo sme povedali. “

Môže to byť desivé a vzrušujúce nechať to ísť a žiť len život ako slobodný duch. Musíte byť otvorení a ochotní hľadať tieto radosti v živote a objímať ich, najmä ak vám pri navigácii v týchto činoch chýba podpora zo strany vášho okolia.

„Cítim niečo také správne / Robením nesprávnej veci / A cítim niečo také zlé / Ak robím správnu vec / nemohol som & apost klamať, nemohol som & apost klamať, nemohol & apost klamať / Všetko, čo ma zabije, sa cítim nažive. '

To, čo si niektorí ľudia môžu myslieť, že je správna, môže byť pre inú osobu nesprávnou. Je to otázka vnímania. Kľúčom k šťastiu v živote je niekedy nechať ísť a vyskúšať niečo nové, iné a neprijateľné väčšinou alebo hlavným prúdom. Robiť vnímanú správnu vec nerobilo apostu a urobilo rozprávača šťastným. A pokiaľ ide o predstavu, že „všetko, čo ma zabije, sa cíti nažive?“ Niekedy je dobré byť zlý a nerobiť to, čo sa od neho očakáva a možno ho niekto iný považuje za zlý. Toto je zložitá lyrická pasáž, ktorá je otvorená mnohým a mnohým interpretáciám a ktorá je len jednou z našich.

Coolshippodcasters, čo počujete, keď počúvate Onerepublic & aposs & aposCounting Stars? & Apos

Počúvajte Onerepublic & aposCounting Stars & apos