Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

CW

Od obľúbenej televíznej šou je to už viac ako 18 rokov One Tree Hill prvá premiéra v roku 2003 a, chlapče, cítime sa starí! Je už čas na reštart?

James Lafferty (s kým sa fanúšikovia poznajú ako Nathan Scott) chatoval E! Správy v januári 2021 a odhalil, či má posádka Tree Hill plány opäť sa dať dohromady. To je niečo, čo vieme, že to tam je, a sme skutočne vďační za to, že stále existuje chuť do toho One Tree Hill , vysvetlil herec, keď hovoril o svojej novej šou Všetci sa majú skvele . Ale práve teraz sa trochu zameriavame na to, aby sme to mapovali do nášho príbehu, aby sme zistili, ako sa s tým môžeme hrať.Ako pre Stephen Colletti , povedal herec publikácii: Ak by sme mali možnosť, určite by sme to zvážili ... Keby sme mali možnosť urobiť ďalšiu sezónu, pretože to ešte nie je samozrejmosť.

Predtým Bethany Joy Lenz v júli 2020 poslala fanúšikov do šialenstva, keď sa zdalo, že dráždi reštart série. Niekoľko skvelých #backtoschool noviniek pre vás všetkých ... Už čoskoro! #oth #ravens, v tom čase uviedla fotografiu. Prilievanie paliva do ohňa, Sophia Bushová a Hilarie Burton Morgan (kto hral Brooke Davis a Peyton Sawyer) komentoval veľa emodži k príspevku na sociálnej sieti. Dúfam, že sa v blízkej budúcnosti stretnete na Tree Hill High!

Po deviatich sezónach vo vzduchu sa tínedžerský dramatický seriál v roku 2012 skončil trpko -sladko a vďaka streamovacím službám ako Hulu a Netflix bude navždy žiť. Ale odkedy sa šou skončila, fanúšikovia sa čudovali, o čo ich obľúbeným hviezdam ide. Už si nemusíte robiť starosti, pretože Coolshippodcast máte pokryté! Vykonali sme veľké vyšetrovanie a zistili sme nielen to, o čo sa James a Stephen posledných deväť rokov pokúšali, ale aj to, čo sa nám páči. Tyler Hilton , Chad Michael Murray , Daniel Ackles , Bryan Greenberg , Ashley Rickardsová , Antwon Tanner a Jackson Brundage, tiež. Ak potrebujete odpovede, už nehľadajte!

Prezrite si našu galériu a zistite, o čom sú hviezdy One Tree Hill sú až teraz!

1 z 24

brooke-davis-season-1

CW

Sophia Bush hrala Brooke Davis

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

2 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

Broadimage/Shutterstock

obsadenie syna so šancou

Čo teraz Sophia Bush robí?

Najpozoruhodnejšie je, že herečka v šou hrala ako Erin Lindsay Chicago P.D. , ale objavila sa aj v iných televíznych reláciách ako Chicago Med, Chicago Fire, Jane The Virgin, Láska, Victor a Dobrý Sam . Sophia tiež hrala vo filmoch ako Akty násilia a Úžasní 2 s Pieseň lásky Luck a Falošne pozitívne vychádza v roku 2020.

Pokiaľ ide o jej milostný život, predtým sa vydala OTH costar, Čad, ale obaja sa rozviedli v roku 2006. Tiež randila Austin Nichols , neskoro Dan Fredinburg a Jesse Lee Soffer . Podľa Nás týždenne V roku 2020 bola herečka spozorovaná, ako sa drží za ruky so záhadným mužom, ktorého identifikovali ako podnikateľa Grant Hughes . V auguste 2021 sa zasnúbili.

3 z 24

nathan-scott

CW

James Lafferty hral Nathana Scotta

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

4 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

Broadimage/Shutterstock

Čo má James Lafferty teraz?

Po OTH , James hral vo filmoch ako Waffle Street a Zločin v malom meste . Účinkoval aj v podobných šou Kríza, Podzemie, Haunting of Hill House a nadchádzajúce Správne veci.

Predtým bol herec vo vzťahu s Eve Hewson , ale v roku 2015 sa rozdelili.

5 z 24

chris-keller

CW

Tyler Hilton si zahral Chrisa Kellera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

6 z 24

Finančná zbierka CATstravaganza s Hamiltonom

Mediapunch/Shutterstock

Čo je v súčasnosti Tyler Hilton?

Od OTH, Tyler sa objavil v niekoľkých televíznych reláciách ako Dochované, Hrad a Smola . V súčasnosti má herec dosť veľkú hudobnú kariéru a od roku 2000 vydal sedem albumov a dve EP.

V roku 2015 sa oženil s herečkou Megan Park a v roku 2020 privítali dcéru s názvom Medvedík.

7 z 24

peyton-sawyer

CW

Hilarie Burton Morgan hrala Peyton Sawyer

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

8 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

Broadimage/Shutterstock

Čím sa Hilarie Burton Morgan doteraz zaoberá?

Herečka ďalej hrala v sérii USA Biely golier po OTH . Potom sa objavila v ďalších show ako Rozsah, smrtiaca zbraň, Rada otcov, Grayova anatómia, rukojemníci a viac. Okrem herectva vydala Hilarie svoju prvú knihu - Vidiecke denníky: Láska, hospodárske zvieratá a lekcie veľkého života na farme šibalstva - v roku 2020.

V roku 2009 začala chodiť s hercom Jeffrey Dean Morgan a v roku 2010 privítali prvého syna. Potom v roku 2018 spriaznení oznámili narodenie svojej dcéry. 5. októbra 2019 sa Jeffrey a Hilarie vzali.

9 z 24

lucas-scott

CW

Chad Michael Murray si zahral Lucasa Scotta

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 z 24

Freaky Friday Cast Kde sú teraz

Invision/AP/Shutterstock

O čo sa Chad Michael Murray chystá?

Potom, čo mu ukradol srdce One Tree Hill , Chad hral v nejakom seriálnom známom filme House of Wax, A Cinderella Story, Fruitvale Station, a Madea Vianoce . V roku 2019 získal úlohu zlého chlapca Edgara Evernevera Riverdale. Má sa objaviť aj vo filme 2020 Prežiť noc.

V roku 2015 sa Chad oženil s herečkou Sarah Roemerová a manželia sú teraz rodičmi dvoch detí.

11 z 24

rachel-gatina

CW

Danneel Ackles hral Rachel Gattina

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

12 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

MediaPunch/Shutterstock

Čo teraz Danneel Ackles robí?

Po OTH, Danneel mal rôzne role v televíznych šou, v podobných šou Priatelia s výhodami, na dôchodku vo veku 35 rokov a Nadprirodzené . Objavila sa aj vo filmoch ako Záložný plán a Spolubývajúci.

Slnko mi chýba len vtedy, keď začne snežiť

V roku 2010 sa herečka vydala za herca Jensen Ackles a prvú dcéru privítali v roku 2013. O niekoľko rokov neskôr, v roku 2016, dvojica privítala dvojičky.

13 z 24

chase-adams

CW

Stephen Colletti si zahral Chase Adamsa

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

14 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

AFF-USA/Shutterstock

Čo má Stephen Colletti v súčasnosti v pláne?

Herec, z ktorého sa stala realitná hviezda, hral ďalej Dosiahnite podlahu po OTH . Objavil sa aj vo filmoch ako Summer Forever, The Suicide Note a Frat Pack.

15 z 24

haley-james-scott

CW

Bethany Joy Lenz si zahrala Haley James Scott

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

16 z 24

After Party, Zlaté glóbusy Amazon, Prílety, Los Angeles, USA - 5. januára 2020

Stewart Cook/Shutterstock

Čím sa Bethany Joy Lenz doteraz zaoberá?

Potom, čo hrala Haley James Scott, herečka pokračovala v dosť veľkej kariére OTH . Objavila sa v podobných šou Dexter, Agenti S.H.I.E.L.D., American Gothic, Colony, Grey’s Anatomy a Pearson . V roku 2020 má Bethany na obzore štyri filmy: Blindfire, So Cold the River, Valentínsky zápas a Len môj typ.

V roku 2011 privítala svoju prvú dcéru s manželom Michael Galeotti . O rok neskôr, v roku 2012, po siedmich spoločných rokoch Bethany a Michael oznámili rozvod.

17 z 24

jake

CW

Bryan Greenberg hral Jakea Jagielskeho

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

18 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

MediaPunch/Shutterstock

Na čom je Bryan Greenberg teraz?

Herec pokračoval v účinkovaní v mnohých televíznych reláciách ako Nenapísané, Októbrová cesta, Ako to urobiť v Amerike a Projekt Mindy . Objavil sa aj vo filmoch ako Priatelia s výhodami , Wars of Bride, Vice a viac.

V roku 2015 sa oženil s dlhoročnou priateľkou a herečkou Jamie Chung .

19 z 24

samantha-chodkyňa

CW

Ashley Rickards si zahrala Samanthu Walker

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

20 z 24

Nešikovné obsadenie Kde ste teraz?

Chelsea Lauren/Variety/Shutterstock

Na čom je Ashley Rickards teraz?

Od OTH Ashley sa ďalej objavila ako vedúca dáma v komédii MTV, Nepríjemné . Zahrala si tiež v dvoch filmoch z roku 2017, Vyhnanci a Aplikácia Killer.

Odvtedy fanúšikovia videli Ashley v televíznych reláciách ako Rozmery 404 a v súčasnosti hrá v komediálnom seriáli ctrl alt odstrániť.

21 z 24

zručnosti

CW

Antwon Tanner hral Antwon ‘Skills’ Taylor

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

22 z 24

Gingerbread House Experience, Los Angeles, USA - 14. novembra 2018

MediaPunch/Shutterstock

Na čom je Antwon Tanner teraz?

Po jeho úlohe v OTH , Antwon hral v One Blood, Crush, The Dempsey Sisters, Who Can I Run To, Fade Away, Two Faced, Rosewood, Rizzoli & Isles, Unsolved a Nováčik .

23 z 24

james-lucas-scott

CW

Jackson Brundage si zahral Jamesa Lucasa Scotta

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

24 z 24

Hviezdy „One Tree Hill“: Kde sú teraz?

Instagram

Čím sa Jackson Brundage doteraz zaoberá?

Mladá hviezda odvtedy toľko vyrástla One Tree Hill a ďalej hral v podobných šou NCIS, pozri Otec beží a Harvey zobáky.