One Direction, ‘What Makes You Beautiful‘ - Recenzia piesne

Vokalisti britského boybandu One Direction majú na svojom debutovom singli & apos What Makes You Beautiful. Makový gitarový riff a zdravú dávku kravského zvonu. & Apos

Britsko-írski speváci, ktorí začali v britskej verzii albumu & apos X Factor „Kde skončili tretí, spievajte o dievčati, ktorému chýba dôvera a neuvedomuje si, že je atraktívne:

Zlato, rozžiariš môj svet ako nikto iný / Spôsob, akým si natáčaš vlasy, ma ohromuje / Ale ty, keď sa usmievaš na zem, nie je to tak „ťažké“ povedať / Ty, ty & apost vieš, ty, ty & apost, ty & aposre krásna / Keby si len videla, čo ja môžeš vidieť / Budeš rozumieť tomu, prečo ťa tak zúfalo chcem / Práve teraz sa na teba pozerám a ja môžem & apost veriť / Ty nepoznáš, ty & apost poznáš, že si & aposre krásna.Táto pieseň vyhodila do povetria britské hitparády vďaka svojej zábavnej a zaujímavej atmosfére hudobné video , s množstvom plážových scenérií a úžasnou vinobranou dodávkou VW. Chlapci zjavne majú talent, na ktorom ich mentoroval Simon Cowell , ktorý im predpovedal obrovské veci.

S mierne chytľavým háčikom a trochu ľahkým textom je & aposWhat Makes You Beautiful & apos veľmi námahou, ale ako úvodný singel pre dospievajúcu popovú kapelu, ktorá stále objavuje svoj zvuk, je viac než prijateľný. Skladba sa pravdepodobne objaví na ich zatiaľ nepomenovanom debutovom albume.

Vypočujte si One Direction & aposČo vás robí krásnou & apos