One Direction Vystúpte na filme „X Factor“, aby ste ich už stratili

Od roku 2010 sa udialo veľa vecí.

Jeden smer bol vytvorený na UK & aposs X Factor pred piatimi rokmi a individuálne rozhodnutia členov o členstve v skupine im priniesli úroveň slávy, nad ktorou si väčšina z nás ledva zalomí hlavu. Kedy Zayn Malik v apríli odišli, zvyšní členovia presadili svoje rastúce bolesti a predstavili jednotný front, ktorý vylepšil to, čo sa dnes dá považovať za ich podpisový arena-rockový zvuk Vyrobené v A.M. Určite si vyslúžili „predĺženú prestávku“ a - tak trpko, ako to bolo - vystúpenie skupiny a aposs včera večer & aposs X Factor finále bolo vhodným spôsobom rozlúčky (zatiaľ).

Chlapci spievali naživo z londýnskeho a apossovského štadióna Wembley a hrali „History“ a „Infinity“ od Vyrobené v A.M. Harry Styles , ktorý sa nikdy nestretol s hlasnou kvetinovou potlačou, ktorá sa mu nepáčila, obliekla sa pre zvláštnu príležitosť, a to v červenom obleku Gucci. Louis Tomlinson si veci nechal GQ -hladký v dobre prispôsobenom sivom sako. Niall Horan bol oblečený na jesennú svadbu. Liam Payne a aposs look boli „univerzitným asistentom učiteľa, ktorý je veľmi bohatý“. Ich individualita bola vždy silnou stránkou!Je pravdepodobné, že ich vydanie filmu „História“ malo sentimentálny pocit z konca filmu, pričom fotografie 1D v priebehu rokov blikali na obrazovke za nimi. Vďačnosť skupiny a fanúšikom bola vždy ich ďalšou silnou stránkou a Liam po skladbe zostal v správe s poďakovaním. 'Sme smutní, že ideme na chvíľu preč, ale potrebujeme to,' povedal vážne Liam, zatiaľ čo Harry urobil v pozadí praštěné tváre. Spôsob, ako udržať veci veľmi 1D až do konca, chlapci.

Ale aby som citoval frázu, ktorá trendovala na Twitteri včera (14. decembra), #ThisIsNotTheEndofOneDirection - ešte to celkom neznamená ani začiatok ich prestávky. Naskočia do Jamesa Cordena a jazdia na Carpool Karaoke po Neskoré neskoré predstavenie tento týždeň.

BBC Music Awards Red Carpet: One Direction, Little Mix and More