Jednosmerní teoretici sprisahania sú si istí, že Louis Tomlinson je ženatý

je-louis-tomlinson-ženatý

Getty Images

Počuli sme niekoľko bláznivých klebiet o chlapcoch z One Direction za tie roky, ale je tu jedna o Louisovi Tomlinsonovi, ktorá sa zrejme zasekla a nechali sme sa opýtať, uh, je Louis Tomlinson ženatý? Aby bolo jasné, pokiaľ vieme, nie je. Ale za tie roky sa už dosť šuškalo o zásnubách a rečiach o svadbách s rôznymi ex a priateľkami, aby sme pochopili, prečo môžu byť niektorí fanúšikovia zmätení. Rozhodne nepomohlo, keď spevák na výlete vo Vegas zavtipkoval, že sa chystá vykradnúť a zapriahnuť. Ale ostatní fanúšikovia nie sú z manželského stavu 1D hviezdy vôbec zmätení. V skutočnosti sú niektorí z nich celkom presvedčení, že Tommo urobil tajne viazať nie. Pozreli sme sa na konšpiračnú teóriu a všetko rozoberáme.

Podozriví: Eleanor Calder

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sme tak nadšení, že sa môžeme pripraviť na @alanaschmeling na NYE! Dnes večer budeme obaja nosiť naše zodpovedajúce súpravy @calvinklein! #ad #ckminutePríspevok zdieľaný používateľom Eleanor Calderová (@eleanorj92) 31. decembra 2016 o 5:52 hod. PST

Eleanor Calder je priateľkou OG 1D. A ešte pred ich rozchodom v roku 2015 sa veľa hovorilo o tom, či Louis a Eleanor zviažu uzol. Odkedy sa dali znova dohromady, Louis napísala piesne o Eleanor a ich vzťahu - a dokonca si na ňu dala tetovanie. Svadba by teda nebola úplne mimo ľavého poľa. A tajná svadba by bola ešte viac ich štýlom s tým, ako nenápadne udržiavajú svoj vzťah od chvíle, keď sa dali opäť dohromady.

Podozriví: Danielle Campbell

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Trochu šteniatkovej lásky a slnečného svitu. ☀️

Príspevok zdieľaný používateľom Danielle Campbell (@thedaniellecampbell) 18. marca 2017 o 19:37 PDT

Danielle Campbell bola priateľkou, ktorá tam bola pre Louisa pri narodení jeho syna, dieťaťa Freddieho a smrti jeho matky, Johannah Deakin. Je teda logické, že keďže títo dvaja prešli vážnymi vecami, mali celkom vážny vzťah. V skutočnosti sa len minulý rok objavili správy, že dvojica plánuje svadbu a skrýva tajné zásnuby. Napriek tomu, že sa rozišli, existuje priestor na špekulácie, ktoré by mohli splniť s plánom povedať „áno“, než to ukončia.

Podozriví: Harry Styles

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj Mexiko

Príspevok zdieľaný @ harrystyles 8. júna 2013 o 16:38 PDT

Nezáleží na tom, koľkokrát Louis a Harry Styles popierajú Larryho zvesti - hardcorové stany budú vždy stáť pri ich lodi. A hoci samotný Louis, Liam Payne a ďalší členovia kapely opakovane tvrdili, že Larry nie je skutočný, ak je to tak boli , to by byť najdlhším zo všetkých Tommových vzťahov. A je jasné, že medzi spoluhráčmi z kapely je určite láska. 'Vždy som mal k Harrymu veľmi, veľmi vysoký rešpekt,' s ktorou sa spevák podelil Slnko . Ale pokiaľ ide o romantickú lásku, dobre: ​​„Myslím si, že je to jedna z týchto vecí, do ktorých sa ľudia radi púšťajú, ale v skutočnosti [Larry] nie je pravda.“

Sprisahanie: Harry Styles a Louis Tomlinson sa vzali

Takže ktorá z týchto troch možností je najviac podozrivá z toho, že je Louisovým tajným manželom? Ak ste uhádli, Harry, dobre - ding, ding, ding! Napriek tomu, že sa veľa ľudí pýta, či 1D člen niekedy oficiálne oznámil veci Eleanor alebo Danielle, sú to práve Harry a Louis, ktorí podľa teoretikov konšpiračných teórií zviazali uzol. Larry pravdovravci v skutočnosti veria, že pár skutočne bude oslavovať svoje štvrtý výročie svadby čoskoro. Podľa teórie sa obaja spoluhráči zaviazali svojou láskou na tajnom obrade 28. septembra 2013. A všetko to vyvolalo tento tweet.

Ten kus papiera je samozrejme sobášnym listom - čo vysvetľuje, prečo by neexistovala žiadna legálna papierová stopa na svadbu páru. A teóriu ďalej podporuje „vymazaný“ tweet Eda Sheerana, ktorý tvrdil, že sa jeho najlepší priateľ oženil. Aj keď je pôvodný tweet preč, tweety gratulácií od fanúšikov stále existujú.

A potom Larryho rodinní príslušníci začali prilievať olej do ohňa. Harryho mama, Anne Twistová, tweetovala nasledujúci deň 29. A jej tweet tiež odkazoval na Louisa. Môžete vidieť, ako s tým môžu niektorí fanúšikovia behať.

Teoretici: Veriaci Larry Stylinson

Larryho údajné výročia fanúšikovia oslávili na sociálnych sieťach. V roku 2015 #2YearsofLarryMarried skoro prevzal Twitter. A fanúšikovia na počesť „páru“ zverejnili všetky druhy videí, fotografií, manipulácií a koláží. A ďalší fanúšikovia určite oslavujú v najbližších dňoch, pretože Larryho prepravcovia sú možno najodhodlanejšími fanúšikmi zo všetkých. Ale pokiaľ ide o pravdu, neprinášajte to do vecí.

kde je dom tímu 10

Pravda: Nedostatok dôkazov

Pravdou je, že na podporu tejto teórie nie je veľa. Tweety určite všetky dohromady zdať podozrivé - ale pravdepodobne úplne nesúvisia. Jediný tweet, ktorý dokonca spomína svadbu, je Eda Sheerana. Nielenže bolo stiahnuté, ale tiež mohlo ísť o kohokoľvek. V skutočnosti to mohlo byť o Jakovi Goslingovi a jeho manželke, ktorej svadbu Ed zaspieval budúci víkend. A aj keď nie je vždy ľahké dokázať pravdu, je ľahké vytvoriť ešte hlbšie úrovne konšpiračnej teórie (ako napr. význam čísla 28 pre Larryho na vysvetlenie akéhokoľvek údajného „dôkazu“, ktorý sa vám nepáči). Takže aj keď nemôžeme rozhodne ponúknuť dôkaz, že títo spoluhráči nie sú ženatí, nechajme Louisove slová hovoriť samy za seba: „[Nikdy] som nebol nič skutočné, ak môžem použiť toto slovo.“ Ale hej - teraz, keď sú Louis a Eleanor opäť spolu, nie sme pripravení vylúčiť možnosť, že by sme v budúcnosti mohli dostať svadbu s Tomlinsonom. A hoci pochybujeme, že Harry bude ženíchom, môže byť len ženíchom - alebo v to môže aspoň fanúšik dúfať.