One Direction (alias One Edition) Commandeer New York City + ‘GMA‘ [VIDEÁ]

Jeden smer a ich fanúšikovia odolali rannému chladu v New Yorku (26. novembra), aby vystúpili na & aposGood Morning America. & apos Vtipkovali v rozhovore pred vystúpením, kde ich moderátor Robin Roberts omylom označil ako „One Edition“, že zvyčajne vstávajú tak skoro a že boli šokovaní, že fanúšikovia vyšli v mraze.

No tak, chlapci, naozaj ?! Directioners samozrejme bojovali s mrazivým počasím, aby ich videli hrať naživo vo Veľkom jablku.

Jamie McCarthy, Getty Imagesteraz drake od draka a josha

Tí chlapci 1D - vždy tak vďační a ohromení svojimi fanúšikmi.

Najdôležitejšie odhalenie rozhovoru? Niall Horan a Harry Styles sú jedinými singletonmi v skupine a Zayn Malik zatiaľ neurčil rande s snúbenkou Perrie Edwardsovou.

Jamie McCarthy, Getty Images

Iné dobroty? „Budúci rok sa chystáme na turné Where We Are Tour a prinesieme ho do Severnej Ameriky,“ uviedol Horan. Vstupenky sa začnú predávať 6. decembra. Pozrite si úplný zoznam dátumov tu .

A aké boli ich pocity pri umiestňovaní hudby, ktorú napísali pre & aposMidnight Memories & apos, pre fanúšikov? „Ak sa niekoho opýtate a zverejníte hudbu, ktorú ste napísali, bude vás obsahovať v piesňach, čo vždy zvýši tlak a boli sme z toho nervózni, aby sme videli, ako bola prijatá ...“ zamyslel sa Harry Styles s úsmevom a uznal skutočnosť, že album je na ceste k OBROVSKÉMU debutu budúci týždeň.

Liam Payne prezradil, že keď je na ceste, chýba mu jeho posteľ. Louis Tomlinson uviedol, že vynecháva anglické raňajky. Mmm!

Jamie McCarthy, Getty Images

Keď ich Roberts nazval „One Edition“ - dvakrát !! - LT si chvíľu vzal päsťou do vzduchu a zakričal „One Edition! Jedno vydanie! “ Bol to roztomilý okamih a potom si Roberts uvedomila svoj HLAVNÝ verbálny gaffe. Hej, najmenej 1D sa na ňu nehneval a nestrhával im košele, ako to urobil Chris Brown počas jeho slávneho rozhovoru s Robertsom pred niekoľkými rokmi. Sú na to príliš nóbl a bola príliš pekná zima.

Chlapci zahájili svoj výkon vystúpením & aposBest Song Ever & apos, bojovali však proti veľkým technickým problémom, pretože sme ich pri prvom verši nemohli & apost počuť. Ale dav to viac ako vynahradil a spieval spolu.

Tiež sme radi pozerali, ako Niall hrá na gitare, aj keď vystupuje!

Zvukové problémy boli vyriešené v čase, keď predviedli bezchybnú verziu & aposStory of My Life & apos a ich najväčšieho hitu & apos What Makes You Beautiful a apos, čo to všetko začalo.

Jamie McCarthy, Getty Images

Bezplatný koncert v Central Parku uzavreli koncertom & aposKiss You. & Apos Stretlo sa to s tonami a tonami škrečkov.

Pozerajte 1D Perform & aposČo vás robí krásnou & apos + & aposBozkávajte & apos