„Notebook“ sa dožíva 15 rokov: Pozrite si herecké obsadenie kedysi a teraz

Vždy existuje ten jeden film dostane ťa vždy. Je to ten, kvôli ktorému plačete ako dieťa, a napriek tomu sa ho stále nemôžete nabažiť bez ohľadu na to, koľkokrát to sledujete. Pre mnohých z nás je tým filmom nepochybne rok 2004 Zápisník .

25. júna 2019 si pripomíname 15. výročie adaptácie strieborného plátna romantického románu Nicholasa Sparksa. Ak riadky typu: Ak si vták, som vták a Noemova srdcervúca reč - písal som ti každý rok rok ... - ťahaj za svoje srdcia, je pravdepodobné, že Zápisník ešte dnes by ťa roztrhlo. Od nepopierateľnej chémie na obrazovke Ryana Goslinga a Rachel McAdamsovej až po romantické kúzlo letného prostredia Južnej Karolíny, Zápisník spôsobil, že diváci snívali o tom, že budú mať lásku rovnako ako Noah a Allie’s.

Na oslavu 15. výročia Zápisník , obzrieť sa späť za hereckým obsadením a pozrieť sa na to, čo robili v priebehu takmer dvoch desaťročí od uvedenia filmu do kín. Och a zásobte sa tkanivami, ak sa chystáte dávať Zápisník nostalgické hodinky, pretože čoskoro sa možno chystá ďalší dobrý krik ...