Noah Schnapp poháňa romantické zvesti Millie Bobby Brown a Fína Wolfharda

millie bobby hnedá finn wolfhard zoznamka noah schnapp paliva zvesti

Netflix/Shutterstock

Podivné veci hviezdy Millie Bobby Brown a Fín Wolfhard zoznamka? Zdá sa, že to je otázka, na ktorú myslia všetci po svojom náklade Noah Schnapp zanechal super tienistý komentár na Instagrame.

15-ročný herec označil Millie a Finna v príspevku, ktorý čítal: Označte dvoch ľudí, ktorí sa chcú spolu stretnúť, aby urobili veci trápne. O MÔJ BOŽE.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#CommentsByCelebs

Príspevok zdieľaný používateľom Pripomienky Celebs (@commentsbycelebs) 29. marca 2020 o 20:50 PDT

Ako fanúšikovia vedia, postavy Millie a Finna - Eleven a Mike Wheeler - v šou Netflix mali na obrazovke toľko chémie, že fanúšikovia rýchlo začali posielať hercov aj v skutočnom živote. Ale majú viackrát potvrdil, že sú iba priatelia !

Millie navyše vyvolala zvesti o vzťahoch s hráčom rugby Joseph Robinson potom, čo bola v januári videná, ako sa k nemu chová na svojom Snapchate. Popísal titulku k zaparenej strele Ly x, ktorá zdanlivo znamenala Love you, čím sa internet dostal do šialenstva.

Millie Bobby Brown Vzťahy Love Life Zoznamka Priatelia

Instagram

Predtým bola Millie prepojená s Romeo Beckham . Na internet sa najskôr dostali zvesti že Millie a Romeo boli položkou v marci 2019, pričom zdroj uviedol Slnko v tom čase je síce začiatok, ale tvoria veľmi milý pár. [Romeova mama, Victoria Beckham ] jej dala pečať schválenia, pretože je veľkým fanúšikom Millie. Nie je jasné, či spolu niekedy chodili alebo nie, ale fanúšikovia tu boli kvôli párovaniu!

Herečka tiež randila Jacob Sartorius sedem mesiacov, kým sa rozhodli ísť každý svojou cestou. So svojim vzťahom sa najskôr dostali na verejnosť v októbri 2017 a potom sa z nich rýchlo stalo pár cieľov-posielať spolu veľa fotografií naplnených PDA a nepretržite sa jeden na druhého tryskať! V júli 2018 však herečka vzala na vedomie svoje príbehy na Instagrame, aby všetkým oznámila, že sa rozišli.

Rozhodnutie s Jacobom a mnou bolo úplne vzájomné, napísala. Obaja sme šťastní a zostávame priateľmi.

Pokiaľ ide o Finna, ten nikdy nebol verejne spojený s dievčaťom .