Noah Centineo a Lana Condor sa lúčia pri nakrúcaní filmu „TATBILB 3“

Coolshippodcast

Getty

Zoberte si vreckovky, chlapi, pretože Noah Centineo a Lana Condor sa lúčia s Petrom Kavinským a Larou Jean Coveyovou raz a navždy. Jasné, hviezdy oficiálne dokončili natáčanie tretieho Všetkým chlapcom, ktorých som predtým miloval filmu v sobotu 17. augusta a vybrali sa na Twitter, aby sa podelili o dojímavú poctu svojim postavám, obsadeniu a ich fanúšikom.

Dnes večer bola moja posledná noc, ako napísal Peter Kavinsky, 23 -ročný Noah. Dúfam, že sa vám tieto posledné diely páčia rovnako ako nám. Navždy vďačný za príležitosť byť tvojou. Ďakujem Lana. Ďakujem Michael. Ďakujem Matt. Ďakujem Netflix. Ďakujem každému, kto s nami rozprával tento príbeh.NAŠE SRDCE. 22 -ročná Lana to zopakovala a dodala: Vždy budeš mojím Petrom K. A vždy budem tvojou Lara Jean, čo ti môžem sľúbiť.

Dobre, plače ešte niekto? Vieme, že sme. Ale nebojte sa, pretože možno skončili s nakrúcaním, ale napriek tomu ich vidíme spolu na obrazovke nielen pre jeden, ale pre ďalšie dva filmy! PHEW.

Ako fanúšikovia vedia, prvý film mal premiéru v auguste 2018 a rýchlo sa z neho stali všetky naše obsesie. A potom sme to všetci prakticky stratili 15. augusta 2019, keď Netflix oznámil, že pokračovanie rozkošného rom-comu, Všetkým chlapcom: P.S. Stále ťa milujem , sa dostane na obrazovky 12. februára 2020.

A to nie je všetko. Práve vtedy, keď sme sa dostávali zo správy, že milostný príbeh Petra a Lary Jeana ešte neskončil, sieť tiež odhalila, že natáčajú tretí film, Všetkým chlapcom: Vždy a navždy, Lara Jean !

Ako fanúšikovia vedia, filmy sú v skutočnosti založené na knižnej sérii, ktorú napísal Jenny Han , ktorý pozostáva celkom z troch románov. Celkovo teda dáva zmysel, že sa príbeh oficiálne skončí po treťom filme . Keď príde ten čas, bude to určite koniec jednej éry, ale pre nás šťastie, že dovtedy máme ešte veľa času.

parker na žive a maddie