Niki a Gabi DeMartino zrekonštruujú Met Gala Looks Kendall a Kylie Jenner

Niki a Gabi DeMartino

YouTube/Getty Images

Každý rok sa tešíme Met Gala . Nielenže vidíme všetky naše obľúbené celebrity kráčať po ikonických schodoch Metropolitného múzea umenia, ale zvyčajne to robia aj vo veľmi extravagantných outfitoch, o ktorých nosení môžeme vo svojom živote len snívať. No, Niki a Noc DeMartino cítil sa tak inšpirovaný Kendall a Kylie Jenner Vyzerá to, že sa tento rok rozhodli to skúsiť znova vytvoriť vo svojom najnovšom videu na YouTube.

Dnes urobíme jednu z našich výziev DIY Hobby Lobby, kde musíme od začiatku znova vytvoriť ich oblečenie, vysvetlila Gabi.Odkedy bola Gabi posadnutý vzhľadom Kylie a Niki miloval Kendall, toto výzva malo to zmysel. Navyše, fanúšikovia im tweetovali, že ak by chceli vyraziť na hviezdnu akciu, pravdepodobne by nosili oblečenie veľmi podobné tým, ktoré hojdali Kendall a Kylie. V skutočnosti niektorí ľudia dokonca zašli tak ďaleko, že si vyfotili tvár na Držíme krok s Kardashianmi telá hviezd. Teraz to je zasvätenie.

Pri návšteve obchodu s remeselnými predmetmi si youtuberi kúpili najrozmanitejšie položky, aby vytvorili svoje outfity. Od košov a lepiacej pásky po pierka a notebooky si Niki a Gabi kúpili čokoľvek a všetko, čo by im potenciálne mohlo pomôcť dosiahnuť extravagantný vzhľad Met Gala od Kendall a Kylie.

Aj keď sa nedá obísť skutočnosť, že nedostali šaty presne tak správne, naozaj obdivujeme, ako boli šikovní! Gabi nastriekala levanduľovú kôš a použila ju ako živôtik šiat, a sme v skutočnosti ohromení. Pokiaľ ide o Niki, porota sa stále pýta, či bola neónová oranžová lepiaca páska správnym krokom, ale hej, je to lepšie, ako môžeme urobiť!

Celkovo by sme mohli povedať, že to bol úspech. Vzhľad samozrejme nie je identický, ale internetové hviezdy áno veľa zábavy. To je všetko, na čom záleží, nie?