Nicki Minaj sa spojila s Dr. Dre pre reproduktory Pink Pill [Video]

V dnešnej dobe nikoho nehovoríte, pokiaľ nemáte vlastnú osobnú značku audiotechniky a Nicki Minaj nie je dosť mimo zábavy - v skutočnosti sa chystá debutovať so svojim vlastným bezdrôtovým reproduktorom.

No možno nie ona veľmi vlastné - skôr ako minajská variácia na prenosnú linku reproduktorov Pill vyrobenú ľuďmi z Beats Electronics - ale je to dosť veľká záležitosť, že Nicki berie fanúšikov do zákulisia svojej reklamy Pill, ktorá má debutovať počas epizóda z 10. apríla & apos Americký idol . & apos (Zábery si môžete pozrieť vyššie).

„Som z tohto produktu veľmi nadšený. Je to niečo, čo skutočne používam, “uviedol Minaj a tlačová správa . „Je to malý malý reproduktor, s ktorým môžem cestovať, ale zvuk je neuveriteľne hlasný a bohatý. Vedel som, že Barbzovcom sa bude nielen páčiť, ale že by to chceli aj v ružovej! Takže, tu máš Barbz !!!! Môj RUŽOVÝ PILL! “Keď vyrazíte do najbližšieho obchodu AT&T a získate jednu z ružových tabliet Nicki & aposs (ktoré sa predávajú za 199 dolárov), môžete prejsť na Kmart , kde sa & aposs pripravuje na uvedenie svojej kolekcie oblečenia Nicki Minaj, dohoda, ktorú sľubuje, mi dá „spôsob, ako nechať svojich fanúšikov obliecť sa ako ja za prijateľnú cenu a budú to bohaté veci, kvalitné veci.“ Pridal Minaj: „Moja veľká vec je, že to nemôže vyzerať kýčovito a lacno, a to je to, čo chcem dať svojmu krásnemu Barbzovi.“