Nicki Minaj zvyšuje hlasitosť videa „Super Bass“

Nicki Minaj zverejnila video pre album & aposSuper Bass, & apos posledný singel z albumu & aposPink Friday, & apos, v ktorom využíva farebné príležitostné zmeny v šatníku a skupinu podobných tanečníkov, aby pomohla vytvoriť obraz piesne.

ariel zima priateľ levi meaden

Melódia, ktorá je k dispozícii na luxusnej verzii albumu Minaj & aposs 2010, predvádza jemnejšiu stránku rappera & apossa, keď sa rozpráva o sexi nápadníčke. Video ukazuje hip-hopovú hviezdu v obtiahnutom obleku, ako jazdí na motorke vyrobenom z ľadu, a pre dobrú mieru obsahuje čiernu stopu.

& aposSuper Bass & apos získal mimoriadnu publicitu vďaka Selena Gomez a Taylor Swift , ktorí obaja zahrali melódiu. Hviezda Disney predviedla svoje rapové schopnosti na videu v zákulisí udeľovania cien People & Aposs Choice Awards 2011 a Swift roztrhol verš v rozhlasovom rozhovore pre Nashville & aposs 107.5 The River.Minaj mal video premiéru vo štvrtok. Upravená verzia, ktorá vynechala scénu lap dance, bola vysielaná na BET & aposs & apos106 & park, & apos, zatiaľ čo neupravený strih bol dostupný na VEVO. Video získalo pochvalné recenzie vrátane pečate schválenia od Britney Spears SZO tweetoval 'Werkkk to dievča!' v piatok rapperovi.

Pozrite si video Nicki Minaj a aposSuper Bass a apos