Nickelodeon Stars: Vtedy a teraz

Spoločnosť Nickelodeon začala svoju činnosť koncom 70. rokov ako prvý káblový kanál pre deti a za posledných 40 rokov sa z nej stal obľúbený domácnosť. Od Nicka Jr. po TeenNicka až po Nicka v noci sa kanál vyvinul tak, aby obsahoval zábavu pre každý vek. Vzhľadom na dlhú históriu kanála existuje bohatý zoznam hviezd, ktoré v Nickelodeone začali.

Od prvotriednych komikov, ktorí by sa neskôr pridali k hereckému obsadeniu V sobotu večer naživo dospievajúcim srdciarom, ktorí kradli srdcia po celom svete, predstavenia ako napr To všetko, Zoey 101 a iCarly vyprodukovali ikonické hviezdy, veľa skvelej komédie a nezabudnuteľné rady, ktoré s nami zostanú navždy. (Nikdy nepodceňujte siluetu čelenky ... Ďakujem, Clarissa Darlingová!)

Zatiaľ čo mnohí zostali vo svete slávy celkom aktívni - Ariana Grande, Nick Cannon a Emma Roberts, aby sme vymenovali aspoň niektoré - nesmieme zabudnúť na všetky naše obľúbené hviezdy, ktoré sa v minulosti rozhodli opustiť pozornosť.Ďalej si pozrite hviezdy Nickelodeonu v priebehu rokov a pokúste sa odolať nutkaniu kričať, OMG, zabudol som na ne!