Obsadenie Nickelodeona „Drake a Josh“: Kde sú teraz?

Drake a Josh hrajú Kde sú teraz

Nickelodeon

Fanúšikom bola predstavená veselá dynamika medzi Drake Bell a Josh Peck kedy Drake a Josh mala premiéru na Nickelodeone v januári 2004!

The Amanda Show kamence hrali nevlastných bratov Drakea Parkera a Josha Nicholsa, ktorí sú nútení žiť pod jednou strechou potom, čo sa Drakeova mama vydala za Joshovho otca. Aj keď tieto dve postavy nemali nič spoločné, často sa ocitli v šialených schémach alebo ich žartovala ich mladšia sestra Megan, ktorú hrá Miranda Cosgrove. Po štyroch sezónach a dvoch televíznych filmoch sa šou skončila v septembri 2007. Drake aj Josh však v roku 2019 dokonca vyvolali zvesti o reštarte, keď boli fotografovaní spoločne.Miloval som to a bolo to skvelé obdobie. Áno, prežíval som svoje dospievanie a dospievanie a očividne v show boli časy, keď som sa zaoberal všetkým, čím sa zaoberá teenager, a áno, bolo ťažké vstať skoro ráno a nesú zodpovednosť za celé obsadenie a štáb a za každého ... v tom boli naše vzostupy a pády, ale človeče, o chvíľu by som sa vrátil, povedal Drake HollywoodLife vo februári 2019. Na šou bolo niečo špeciálne. Som v kontakte so všetkými v šou!

Po sérii, ktorá bola spustená v detskej sieti, Drake, Josh, Miranda a niektoré z hosťujúcich hviezd relácií zostali v centre pozornosti. Dokonca mali za tie roky vzácne stretnutie. Josh - ktorý založil úspešný kanál YouTube a potom získal úlohu v sérii Disney+ Turner a Hooch -nahrané videá s Drakeom a Mirandou, kde reagovali na svoje najkrvavejšie momenty zo svojej kariéry.

Miranda, pokiaľ ide o ňu, skvele pokračovala v hraní Carly Shay iCarly v rokoch 2007 až 2012 a zopakoval úlohu pre 2021 Paramount+ reštart . Ako fanúšikovia vedia, Drake v priebehu rokov pokračoval vo svojej filmovej a hudobnej kariére. V júni 2021 prostredníctvom Twitteru odhalil, že je ženatý Janet Von Schmeling a pár spoločne privítal dieťa.

V reakcii na rôzne fámy, ktoré sú nesprávne, som ženatý takmer tri roky a sme požehnaní, že sme rodičmi úžasného syna, napísal herec na sociálnych sieťach v španielčine. Ďakujem veľmi pekne všetkým mojim fanúšikom z celého sveta za vaše priania.

Prejdite si našu galériu a zistite, čo ostatné Drake a Josh hviezdy sú až doteraz.

1 zo 6

kto má rád Jacoba Sartoriusa

Rob Latour/Shutterstock

Josh Peck hral Josha Nicholsa

Josh ďalej hviezdil červený úsvit s Josh Hutcherson , The Wackness s Mary-Kate Olsen , ATM, Labyrint, Take 10, Bukowski s Keegan Allen , Predstavte si s Melissa Benoist a televízny seriál Dedko s John stamos , okrem iných rolí. V roku 2021 si zahral v Disney+ Turner a Hooch reštartovať sériu.

V decembri 2018 Josh a jeho manželka, Paige O'Brien, privítal syna .

2 zo 6

skutočné meno jessie z Disney Channel
Drake Bell mení svoje meno na Drake Campana

MediaPunch/Shutterstock

Drake Bell si zahral Drakea Parkera

Po Drake a Josh , pokračoval v hraní Superhrdinský film , Vysoko nadaný, cover verzie, Dan Is Dead a viac. Svoj hlas prepožičal aj Marvel’s Konečný Spider-Man a tí traja Pomerne zvláštni rodičia filmy! Drake pokračoval aj vo svojej hudobnej kariére. V roku 2014 vydal svoj tretí štúdiový album s názvom Pripraviť sa, pozor, štart .

Podľa správy, že je ženatý a víta dieťa, sa Drake uznal vinným z dvoch trestných činov obvinenia z pokusu o ohrozenie dieťaťa a zo šírenia záležitostí škodlivých pre mladistvých. Nás týždenne v júni 2021 po údajnom incidente, ktorý sa stal v decembri 2017. V júli 2021 Nás týždenne potvrdil, že po účasti na súdnom pojednávaní v Ohiu prostredníctvom služby Zoom bol odsúdený na dva roky podmienečne, 200 hodín verejnoprospešných prác v štáte Kalifornia a nemôže byť v kontakte s obeťou.

3 zo 6

Miranda

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Miranda Cosgrove si zahrala Megan Parker

Miranda sa ďalej objavila iCarly a vyjadril úlohu Marga v Opovrhnutie mnou, Opovrhnutie mnou 2 a Despicable Me 3. Navštevovala tiež University of Southern California.

4 zo 6

where-are-the-drake-and-josh-cast-now-07

Twitter

Erica stvárnil Scott Halberstadt

Fanúšikovia si pamätajú, že herec v show hral Joshovho priateľa Erica. Odvtedy odišiel z herectva. Odstúpenie od kamier v dohľadnej budúcnosti. Mal výbuch za posledných 12 rokov. Je nadšený, že môže začať nové dobrodružstvo tweetoval v roku 2013.

5 zo 6

Národné ženy

Chelsea Lauren/Shutterstock

Helen si zahrala Yvette Nicole Brown

Po Drake a Josh Keď streľba skončila, získala hlavnú úlohu v hitparáde NBC Komunity a tiež sa stal hlasom Cookie v Libra šteniatka . Tiež jej prepožičal hlas DC Super Hero Girls , Elena z Avaloru a veľa filmov z lega! Navyše si zahrala vo filme Mama , Starosta a Zvláštny pár.

6 zo 6

Drake & Josh hrajú Kde sú teraz

Instagram

prečo skončili zack a cody

Alec Medlock si zahral Craiga

Alec pokračoval v získavaní rolí v Baby Daddy a Grey's Anatomy . Odvtedy sa stal fotografom, spisovateľom a režisérom.