Niall Horan a Liam Payne sa stávajú fanúšikmi Twitteru [FOTKY]

To & aposs všetku zábavu a hry, keď Jeden smer choďte na turné! O chlapcoch sa vedelo neporiadok okolo keď boli na cestách, a fanúšikovia sa dnes stretli s dôkazom Niall Horan a Liam Payne sa na Twitteri trochu vybláznil.

Niall je zjavne dosť veľkým fanúšikom Miley Cyrus , či už jeho nové legíny s motívom Miley majú čo hľadať. Na twitteri poslal obrázok svojej popovej hviezde, ktorá mala na sebe divoké pančucháče. (Samozrejme jazyk!)

Našťastie dostal odpoveď od hviezdy & aposBangerz & apos! Miley sa svojím jazykom trochu nadchla, takže si môžete pozrieť jej následný tweet tu .Liam bol medzitým zaneprázdnený fangirlingom nad ... svojim vlastným spoluhráčom? (Aby sme boli spravodliví, myslíme si, že aj Niall je celkom úžasný.) Rozbehol sa s trendovým hashtagom „#BeAFanDay“ a zverejnil množstvo tweetov a obrázkov zameraných na Nialla. Urobil to o krok ďalej, keď si zmenil meno na Twitteri na „MRS HORAN“. A nie, stále sa pri tom nezastavil. Jeho životopis teraz znie: „Nasledujú 4/5 a jo, stretol som sa s Niallom, ktorý so mnou pózoval, to nie je nič veľké.“

Liam rovnako ako Niall dokázal, že má nespravodlivú výhodu, pokiaľ ide o fanúšika, pretože skončil so zverejnením selfie so svojím idolom! Keby to pre nás ostatných bolo také ľahké!

Vieme, že Liam vtipkoval a robil si srandu z toho, ako emotívni môžu byť jeho fanúšikovia, ale myslíme si, že tu je jadro pravdy. Koniec koncov, nie je každý apostol obrovský fanúšik Nialla ?!