Niall Horan a Hailee Steinfeld: Časová os kompletného vzťahu a rozchodu

Kompletná rekapitulácia Nialla Horana a Hailee Steinfelda

Shutterstock (2)

Napriek tomu, že svoju vírivú romantiku držali pod pokrievkou, fanúšikovia boli stále posadnutí Hailee Steinfeld a Niall Horan Minulý vzťah.

Dvojica sa prvýkrát stretla v roku 2017 po vystúpení na Okruh Jingle Ball spolu, ale romantické zvesti sa začali šíriť až v januári 2018. Keď Rozteč perfektná hviezdy sa pýtali na povahu jej vzťahu s Niallom počas rozhovoru s Nás týždenne , odmietla prezradiť akékoľvek podrobnosti.Mám také šťastie, že [mojim fanúšikom] na mne záleží natoľko, aby som vedel, čo robím každú sekundu každý deň, ale myslím si, že pre ľudí vo všeobecnosti je niekedy ťažké si uvedomiť, že v živote a osobnom živote človeka existujú hranice. , Povedala vtedy Hailee.

Po niečo vyše roku spolu sa obaja rozišli. Po ich krátkodobom milostnom príbehu dvojica napísala niekoľko piesní o sebe a Hailee zdanlivo zatienený člen One Direction viackrát. Teraz, Vegánsky zážitok sa rozhodol prejsť po pamäťovom pruhu a prerušiť vzťah Nialla a Hailee od začiatku do konca vrátane drámy, ktorá nasledovala. Celú časovú os nájdete v našej galérii.

zac efron zoznam priateľiek 2017

1 z 8

Kompletná rekapitulácia Nialla Horana a Hailee Steinfelda

MEGA

Augusta 2018

Po veľkých špekuláciách, že Niall a Hailee sú viac ako priatelia, obaja potvrdili svoj vzťah počas rande v Disneylande. Dvojicu odfotili, ako sa balí na PDA pri prechádzke parkom.

Akonáhle sa obrázky dostanú na web, Shawn Mendes povedal Prístup že ich vzťah bol spoločné znalosti .

2 z 8

Kompletná rekapitulácia Nialla Horana a Hailee Steinfelda

Mega agentúra

December 2018

Po jednom roku spolu prišli na web správy o tom, že sa Niall a Hailee rozdelili.

Hailee a Niall boli v lete silní, ale pred niekoľkými mesiacmi sa rozdelili a pokúšali sa udržať to na nízkej úrovni, povedal zdroj. E! Správy v tom čase. Hailee si uvedomila, že má toho na tanieri veľa a jej pracovný rozvrh bol šialene nabitý. Chystala sa na obrovské tlačové turné k svojmu novému filmu. Naozaj sa snažili, aby to fungovalo. Rozhodne to bola „mladá láska“.

3 z 8

Kompletná rekapitulácia Nialla Horana a Hailee Steinfelda

Instagram

Niekoľko dní po tom, čo sa na web dostali správy o ich rozchode, boli fanúšikovia v príspevku Instagram Stories presvedčení, že Hailee vrhla na Nialla veľký tieň.

Stavím sa, že na mňa myslíte, keď vidíte, ako sa blíži západ slnka, speváčka o nej rýchlo napísala Čmeliak filmový billboard.

4 z 8

Hailee Steinfeld nazýva Nialla Horana narcistom

Instagram

Január 2019

O mesiac neskôr sa Hailee prihlásila do Instagram Stories a odhalila, že jej novoročným predsavzatím bolo prestať chodiť s narcismi.

Fanúšikovia boli presvedčení, že Nialla zatienila zacvaknutím, ale herečka vytvorila rekord priamo na Twitteri.

Žiadne skryté správy, moje lásky. Práve uverejnené zaujímavé čítanie, s ktorým som si istý, že sa s ním niektorí z vás môžu stretnúť. Nič len láska! Hailee vtedy napísala.

5 z 8

Hailee Steinfeld Nový album Podrobnosti o polovičnom písomnom príbehu

David Fisher/Shutterstock

Január 2020

Celý rok po ich rozchode vydala Hailee pieseň s názvom Wrong Direction a fanúšikovia boli presvedčení, že celá balada je o jej vzťahu s Niallom.

Na základe textov Hailee zdanlivo zavolala bývalého priateľa-hovorilo sa, že je speváčkou skupiny Flicker-, že ju podviedol. Na stope spieva o tom, ako sa mýlila, keď si myslela, že ich láska je dokonalá. Hailee nikdy neprezradila, o kom je pieseň.

6 z 8

Kompletná rekapitulácia Nialla Horana a Hailee Steinfelda

Mega agentúra

Ešte ten istý mesiac fotky ukázali bývalých ľudí na tej istej párty udeľovania cien Grammy. V tom čase, uviedli zdroje Denná pošta že Hailee už bola na akcii, keď prišiel Niall. Zdanlivo opustil večierok krátko po vstupe.

7 z 8

sladký život Zacka a Codyho pieseň
Niall Horan kritizuje internetových trollov a kyberšikanu

Scott Garfitt/Shutterstock

Marca 2020

Po vydaní jeho albumu Srdcervúce počasie , Niall zdanlivo potvrdil, že Hailee rozhodne vie, že niektoré piesne boli inšpirované ich vzťahom.

Ó, som si istý. Áno, som si istý, povedal počas rozhovoru s Apple Music na otázku, či človek, z ktorého piesne vychádzajú, vie. Myslím si však, že som pokryl všetky uhly vzťahu z pohľadu každého, čo je dobré. Myslím, že to bude pravdepodobne znieť skutočne sebecky, ale moja myšlienka, keď som ich písal, bola, že boli napísané z uhlov a vecí iných ľudí. Ale počúvajte, všetko je dobré. Teraz je všetko dobré.

8 z 8

Hailee Steinfeld Nový album Podrobnosti o polovičnom písomnom príbehu

John Salangsang/Variety/Shutterstock

Máj 2020

Keď jej album Napoly napísaný príbeh bol prepustený, fanúšikovia o tom začali špekulovať nejaké piesne boli o Niallovi.

Myslím si, že keď sa dostaneme do určitých situácií, ospravedlníme sa alebo sa pozrieme na to, čo je v našich silách, aby sme zo seba vzali vinu, keď vieme, čo je správne a vieme, čo je zlé, povedala. MTV Australia o tratiach. Ide o vec hlava proti srdcu, kde vám myseľ hovorí jednu vec a srdce vám hovorí druhú. To, čo chcete, nie je to, čo potrebujete alebo čo by ste mali mať. Je to, ako keď poznáte tieto veci, obviňujete to zo všetkých týchto prvkov, ktoré môžu byť na vine, ale nie v skutočnosti.