‘New Year’s Rockin‘ Eve ’2021: Everything We Know

Ste pripravení zazvoniť v novom roku s Novoročný Rockin & apos Eve?

V utorok (15. decembra) spoločnosti Dick Clark Productions a ABC oznámili, že na titulke bude Jennifer Lopez Nový rok Dicka Clarka Rockin & apos Eve s Ryanom Seacrestom 2021, naživo z Times Square v New Yorku.

Kvôli pandémii COVID-19 bude vysielacie podujatie neverejné a nebude obsahovať obvyklé davy zhromaždených v kultovej turistickej destinácii New York City, aby sledovali padanie lopty o polnoci.„Jedna vec, ktorá sa nikdy nezmení, je tikanie času a príchod nového roka o polnoci 31. decembra,“ uviedol Tim Tompkins, prezident Aliancie Times Square. „Tento rok však na Times Square pribudnú výrazne nové a vylepšené virtuálne, vizuálne a digitálne ponuky, ktoré doplnia všetko obmedzené množstvo živej zábavy alebo zážitkov - stále vo vývoji -.“

Výrobcovia tvrdia, že tento rok sa ukazuje & aposs, čo je Rockin & apos Eve 49. výročie, bude obsahovať viac ako päť a pol hodiny predstavení s ďalšími účinkujúcimi, ktoré budú oznámené v nasledujúcich týždňoch.

Ďalej sa dozviete všetko, o čom vieme Nový rok & aps Rockin & apos Eve 2021.

Čo robí čas Silvestrovský Rockin & apos Eve 2021 štart?

Nový rok Dicka Clarka Rockin & apos Eve s Ryanom Seacrestom bude naživo vysielať z New Yorku 31. decembra o 20:00. ET / PT na ABC.

Ako sa môžem pozerať Silvestrovský Rockin & apos Eve 2021? Môžem vysielať naživo Nový rok & aps Rockin & apos Eve ?

Ak máte kábel, môžete si naladiť živé vysielanie na stanici ABC. Programovanie ABC je možné zobraziť aj na požiadanie a na Hulu.

Kto a ktorý hosťuje Silvestrovský Rockin & apos Eve 2021?

Rockin & apos Eve moderovať Ryan Seacrest s Lucy Hale a Billy Porter v New Yorku a na Times Square, zatiaľ čo Ciara bude moderovať Rockin & apos Eve slávnosti žijú z Los Angeles.

Kto a kde vystupuje Silvestrovský Rockin & apos Eve 2021?

Na titulke bude Jennifer Lopez Rockin & apos Eve naživo z Times Square. Na pódium nastúpia Billy Porter a Cyndi Lauper pre špeciál Výstredné topánky stretnutie, rovnako ako špeciálne predstavenie od country umelca Jimmieho Allena. Očakáva sa, že ďalší účinkujúci budú zverejnení v nasledujúcich týždňoch.

Je Nový rok & aposs Rockin & apos Eve 2021 tento rok sprístupnená verejnosti?

Tohtoročná šou & aposs bude šou, ktorá je pre verejnosť uzavretá kvôli pandémii COVID-19.