Silvester 2020: Harmonogram výkonu a ďalšie podrobnosti

Silvester a aposs Eve je jednou z najväčších osláv roka na celom svete. Ale niekedy len chcete zostať doma a na zdravie do nového roka vo svojich pjs. Ak sa rozhodnete pre veľkú noc 31. decembra, tu & amp; ponúknite niekoľko informácií o tom, o čom sú dnes NYE ​​špeciály, ako ich sledovať a kto sa chystá na pódium, aby zazvonil v roku 2020!

Čo & aposs v televízii

ABC prinesie legendárny špeciál Nový rok a večer Silvestrovský večer Dicka Clarka s Ryanom Seacrestom . Vo svojom 48. ročníku na Times Square sa Ryan Secrest a Lucy Hale ujímajú hostiteľských povinností od 20:00 ET a ukážu, čo a ako padá v Miami, New Orleans, Los Angeles a New Yorku!

Ak je vašou sieťou podľa vášho výberu NBC, budú spoločne hosťovať Carson Daly a Julianne Hough Silvester NBC 2020 o 22:00 ET z Times Square a Nashville.Steve Harvey nastúpi na NYE špeciál na Foxe od 20:00 do 0:30 ET, ktorý sa tiež uskutoční na Times Square. Počas tohto televízneho vysielania bude pre správy prestávka.

A ak sa budete môcť dostatočne nabažiť Andersona Coopera a Andyho Cohena a apossov, ktorí sú spoluzakladateľmi bláznovstva, znova sa spoja za Silvester CNN naživo , ktorá sa začína o 20:00 ET. Po poklese lopty v New Yorku prepne televízia CNN na „Jack Daniel’s Music City Midnight: New Year’s Eve in Nashville“ o 0:30 ET - ak chcete pokračovať v prehliadke.

Kto a ako vystupuje

Zatiaľ čo mnoho fanúšikov po celom svete sa bude naladiť na BTS a ďalšie veľké Výkon na námestí Times Square , Post Malone je navrhnutý ako headliner pre Silvestrovský večer Dicka Clarka s Ryanom Seacrestom na ABC. Medzi ďalšími účinkujúcimi sú Sam Hunt a Alanis Morisette s Broadwayským obsadením Zubatá malá pilulka v New Yorku. Jonas Brothers vystúpia z Miami. Sheryl Crow bude hrať v New Orleans. A nebudú chýbať vystúpenia Kelsea Ballerini, Blanco Brown, Dan + Shay, Ciara a Green Day, ktoré sme predtým nahrávali v Hollywoode.

V NBC vystúpia X Ambassadors, Blake Shelton, Gwen Stefani a Brett Eldredge a Keith Urban bude hrať naživo aj z Nashvillu.

Fox prinesie epický choreografický tanec 'YMCA' vedený Village People. Táto sieť & aposs NYE ​​špeciál prinesie na pódium aj The Chainsmokers, Lumineers, Backstreet Boys a Florida Georgia Line.
V CNN majú vystúpiť Shania Twain, Christina Aguilera, Lenny Kravitz a 50 Cent.

Ak hľadáte stream

Ak môžete byť v New Yorku 31. decembra, nebojte sa, pretože Times Square vás zahrnul. Ich oficiálna webová stránka bude streamovať loptu, ako aj zákulisie. Zamierte do timessquarenyc.org , newyearseve.nyc , timessquareball.net alebo livestream.com/2020 .

Môžete sa tiež pozrieť na Times Square Twitter a Facebook účty, aby sme videli, ako lopta padá tiež.

Môžete tiež vysielať ktorékoľvek z televíznych špeciálov, ale to si bude vyžadovať použitie prihlásenia poskytovateľa káblovej televízie.

Čo uvidíte o polnoci?

Okrem všetkých konfiet lietajúcich po Times Square budú Newyorčania (a ktokoľvek ďalší, kto sa naladí) sledovať, ako ikonická guľa zložená z 2 688 Waterford Crystal trojuholníkov klesá.

Medzitým bude 16-stopová nota pokrytá 13 000 LED svetlami zostupovať z 138-stopovej veže, ktorá sa nachádza v štátnom parku Bicentennial Capitol Mall v Nashville.