„NeverEnding Story“ detská cisárovná hviezda Tami Stronach sa vracia k filmu po prvýkrát za viac ako 35 rokov

Tami Stronach, ktorý hral Detskú cisárovnú Nekonečný príbeh , sa konečne vracia k filmu desaťročia po svojom veľkom plátne debutovať v milovanom fantasy filme.

48-ročná bývalá detská hviezda pracuje na novom fantasy filme s názvom Muž a čarodejnica s manželom, spisovateľom a hercom Gregom Steinbrunerom. Dvojica, ktorá si vo filme zahrá po boku hereckých legiend Christophera Lloyda, Seana Astina a Rhey Perlmanovej, momentálne natáča v Škótsku.

Stronach plánuje využiť Muž a čarodejnica predviesť prvky, ktoré retro filmom chýbali, napríklad oslavy žien v strednom veku. Dúfa tiež, že ukáže, že láska nie je len pre krásne a mladé a priame, a že dodá sexistickým príbehom z klasických filmov z 80. rokov moderný ráz.V stredu (7. apríla), Vice zverejnil rozhovor so Stronachom, ktorý prezradil, čo sa skutočne stalo po tom, čo v polovici 80. rokov vystúpila na výslnie a prečo náhle zmizla z Hollywoodu.

V polovici 80. rokov rodičia archeológa Stronacha a apossa presťahovali svoju rodinu zo San Francisca na niekoľko mesiacov do Nemecka, aby mohla nakrútiť svoje krátke scény ako éterická detská cisárovná. Potom, čo Stromach urobila veľký zlom v kultovej klasike z roku 1984, sa spolu s rodičmi rozhodla nepokračovať v detskej hereckej kariére po sérii negatívnych skúseností.

Stronach prezradila, že potom, čo sa film stal hitom, ju producenti oslovili, aby nakrútila akt. V tom čase mala iba 12 rokov. Bola tiež prenasledovaný dospelými mužskými fanúšikmi , ktorý by ju často volal domov a dokonca jej poslal návrhy na sobáš.

holubica cameron a thomas doherty zasnúbení

„Zúfalo som nechcel byť hviezdou. Zúfalo som chcel konať, “vysvetlil Stronach Vice . To sú dve odlišné veci. ““

A tak sa rodičia spoločne rozhodli, že ju odídu z herectva. Rodina sa presťahovala späť do San Fransisco, kde nakoniec nastúpila do svojich divadelných a tanečných odborov na strednej škole a v aposs.

Po ukončení štúdia na strednej škole sa Stronach presťahovala do New Yorku, kde sa stala profesionálnou tanečnicou. Nakoniec skončila s vedením svojej vlastnej tanečnej spoločnosti. Neskôr sa stala profesorkou tanca na Marymount Manhattan College.

Čo teda inšpirovalo Stronacha k návratu k herectvu? Ako sa ukázalo, ďalší fantasy detský majetok so silnými kultúrnymi väzbami na 80. roky: Cudzie veci !

3. sezóna kultovej série Netflix, ktorá sa vysielala v roku 2019, sa jej poklonila Nekonečný príbeh so samostatnou scénou. Popularita tohto konkrétneho dejového vlákna ju a Steinbrunera inšpirovala k vytvoreniu vlastného filmu inšpirovaného 80. rokmi, pretože si veľmi vážila Nekonečný príbeh zostáva po všetkých tých rokoch.